سارقان کابل های برق در روستای هفتان شناسایی و دستگیر شدند

تیر 11, 1401
282 بازدید

سارقان کابل های برق در روستای هفتان شناسایی و دستگیر شدند   اراک–پایگاه خبری چشم براه: فرمانده سپاه پاسداران شهرستان تفرش، از شناسایی و دستگیری سارقان کابل در روستای هفتاد خبرداد و گفت: پس از شناسایی سارقان، با همکاری فرماندهی انتظامی شهرستان فراهان سارقان دستگیر شدند. به گزارش پایگاه خبری چشم براه، سرهنگ پاسدار سید […]

سارقان کابل های برق در روستای هفتان شناسایی و دستگیر شدند

 

اراک–پایگاه خبری چشم براه:
فرمانده سپاه پاسداران شهرستان تفرش، از شناسایی و دستگیری سارقان کابل در روستای هفتاد خبرداد و گفت: پس از شناسایی سارقان، با همکاری فرماندهی انتظامی شهرستان فراهان سارقان دستگیر شدند.

به گزارش پایگاه خبری چشم براه،
سرهنگ پاسدار سید محمد مهدی میرهادی گفت: بامداد هشتم تیرماه با همکاری گشت رضویون پایگاه مقاومت بسیج امام هادی(ع) روستای هفتان، سه سارق دستگیر شدند.

وی اظهار کرد: ۳ سارق درحالی‌که حدود ۴۰۰ متر کابل‌های برق روستای هفتان را سرقت کرده بودند، هنگام گشت زنی بسیجیان گشت رضویون این روستا شناسایی شدند، پس از ارتباط و تماس با پلیس پاسگاه بازرجان و اعزام نیروها به این روستا، سارقان پا به فرار گذاشتند که با هماهنگی و همکاری پلیس پاسگاه فشک شهرستان فراهان، این سارقان دستگیر شدند.

وی ضمن تشکر از نیروهای خدوم و زحمت‌کش انتظامی شهرستان تفرش خاطرنشان کرد:  حضور به‌موقع و همکاری پلیس در دستگیری و بازگرداندن اموال عمومی و جلوگیری از خاموشی ساکنان این روستا قابل تقدیر و تجلیل است.