سارق کابل های مخابراتی شهرستان زرندیه دستگیر شد

سارق کابل های مخابراتی شهرستان زرندیه دستگیر شد
مهر 3, 1401
36 بازدید

سارق کابل های مخابراتی شهرستان زرندیه دستگیر شد   اراک–پایگاه خبری چشم براه: فرمانده انتظامی شهرستان زرندیه از دستگیری سارق کابل های مخابراتی با ۵ فقره سرقت در عملیات ماموران انتظامی این شهرستان خبر داد. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چشم براه، سرهنگ روح الدین یوسفوند گفت: در پي وقوع چند فقره سرقت کابل هاي […]

سارق کابل های مخابراتی شهرستان زرندیه دستگیر شد

 

اراک–پایگاه خبری چشم براه:
فرمانده انتظامی شهرستان زرندیه از دستگیری سارق کابل های مخابراتی با ۵ فقره سرقت در عملیات ماموران انتظامی این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چشم براه، سرهنگ روح الدین یوسفوند گفت: در پي وقوع چند فقره سرقت کابل هاي مخابراتی در شهرستان زرندیه، بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی اظهار داشت: ماموران کلانتری ۱۱ شهرستان، با انجام اقدامات پليسي و استفاده از تجهیزات هوشمند موفق به شناسایی یک نفر سارق شدند.

فرمانده انتظامی زرندیه خاطرنشان کرد: در عملیاتی سارق در مخفیگاهش دستگیر و به ۵ فقره سرقت کابل های مخابراتی در اين منطقه اعتراف کرد.

یوسفوند در پایان با اشاره به اینکه متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد از مشارکت و همکاري خوب مردم با پليس قدرداني و از شهروندان خواست تا در صورت مشاهده هرگونه فعاليت غيرقانوني و مجرمانه توسط افراد فرصت طلب و قانون گريز، مراتب را در اسرع وقت از طريق تلفن فوريت هاي پليس ۱۱۰ اعلام كنند.