سالن چند منظوره منطقه کرهرود افتتاح شد

سالن چند منظوره منطقه کرهرود افتتاح شد
مهر 8, 1401
50 بازدید

همزمان باروز گرامیداشت آتش نشانی و ایمنی، سالن چند منظوره منطقه کرهرود افتتاح شد اراک– پایگاه خبری چشم براه: سالن چند منظوره منطقه کرهرود با هدف بهره مندی آتش‌نشانان جهت تمرین ورزش های مورد نیاز و آمادگی جسمانی همزمان با روز آتش نشانی و ایمنی افتتاح شد. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چشم براه، در […]

همزمان باروز گرامیداشت آتش نشانی و ایمنی،

سالن چند منظوره منطقه کرهرود افتتاح شد

اراک– پایگاه خبری چشم براه:
سالن چند منظوره منطقه کرهرود با هدف بهره مندی آتش‌نشانان جهت تمرین ورزش های مورد نیاز و آمادگی جسمانی همزمان با روز آتش نشانی و ایمنی افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چشم براه، در این آیین سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اراک، گفت: این سالن چند منظوره پیش از این سالن دپوی سیمان و انبار ماشین آلات شهرداری منطقه بود. که با واگذاری آن به سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی با هزینه ای بالغ بر دو میلیارد تومان به سالن چند منظوره تبدیل شد. که امروز هفتم شهریور همزمان با روز گرامی داشت آتش نشانی و ایمنی رسماً افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

فضلی با اشاره به آغاز دومین دوره مسابقات عملیاتی، ترکیبی و کار در ارتفاع آتش نشانان استان مرکزی، اظهار کرد: تا پایان سال جاری ۱۵ دوره آموزش برای آتش‌نشانان پیش بینی شده است.

وی در پایان از همکاری ۸۰ آتش نشان داوطلب در سال جاری خبر داد و گفت: این تعداد آتش نشانان به شکل داوطلبانه در حال همکاری با سازمان هستند که از ظرفیت این افراد برای آموزش شهروندان نیز استفاده خواهد شد.