سال ها منتظر گوشه چشمی از طرف شورا و دهیاری روستا است.

سال ها منتظر گوشه چشمی از طرف شورا و دهیاری روستا است.
اردیبهشت 3, 1401
346 بازدید

حرف های شما حمام تاریخی روستای هزاوه؛ سال ها منتظر گوشه چشمی از طرف شورا و دهیاری روستا است.   حمام تاریخی روستای هزاوه؛ در سال ۱۲۱۰ هجری قمری حدود ۲۳۰ سال پیش و در محله پایین روستای هزاوه ساخته شده، تا ۲۰ سال پیش دایر بود و مورد استفاده قرار می گرفت، اما متاسفانه […]

حرف های شما

حمام تاریخی روستای هزاوه؛

سال ها منتظر گوشه چشمی از طرف شورا و دهیاری روستا است.

 

حمام تاریخی روستای هزاوه؛ در سال ۱۲۱۰ هجری قمری حدود ۲۳۰ سال پیش و در محله پایین روستای هزاوه ساخته شده، تا ۲۰ سال پیش دایر بود و مورد استفاده قرار می گرفت، اما متاسفانه مورد بی توجهی قرار گرفته و علیرغم اینکه همچنان مستحکم و پابرجاست با ادامه این بی توجهی عامدانه تخریب خواهد شد.
ای کاش دهیاری روستای هزاوه با ۲۰ سال سابقه کار سالی چارتا آجر از این بنای تاریخی را مرمت کرده بود!

مهدی خانمحمدی هزاوه
هزاوه_روستا_امیرکبیر_قائم_مقام

حرف ما

پایگاه خبری چشم براه؛ بخش « حرف های شما» را با هدف انتشار انتقادات؛ نظرات و مطالبات شهروندان استان مرکزی از مسؤلین؛ و ازسوی دیگر پاسخ مسولین را با عنوان « پاسخ مسولین» در این فضا طراحی کرده است.

شهروندان استان مرکزی می توانند. نظرات؛ پیشنهادات و مطالبات خود را از مسولین؛ و همچنین مسولین می توانند پاسخ خود را به مطالبه گر جهت انتشار در پایگاه خبری؛ به واتساپ و تلگرام ، 09188614917  ارسال کنند.

لازم به ذکر است از انتشار مطالبی که موجب هتک حرمت افراد ویا توهین به دیگران و دور از شأن ورسالت خبرنگاری و روزنامه نگاری باشد معذوریم.

یدالله رحمتعلی- دبیرسرویس خبر پایگاه خبری چشم براه