سانحه رانندگی محور مواصلاتی خمین ۸ کشته یا مجروح داشت

فروردین 11, 1402
89 بازدید

سانحه رانندگی محور مواصلاتی خمین ۸ کشته یا مجروح داشت   اراک –پایگاه خبری چشم براه: بر اثر برخورد دو دستگاه خودرو ال۹۰ و تیبا در محور گلدشت — آشیانه از محورهای مواصلاتی شهرستان خمین یک نفر کشته و ۷ نفر مصدوم داشت. به گزارش خبرنگار خبرگزاری چشم براه، به نقل از روابط عمومی اورژانس […]

سانحه رانندگی محور مواصلاتی خمین ۸ کشته یا مجروح داشت

 

اراک –پایگاه خبری چشم براه:
بر اثر برخورد دو دستگاه خودرو ال۹۰ و تیبا در محور گلدشت — آشیانه از محورهای مواصلاتی شهرستان خمین یک نفر کشته و ۷ نفر مصدوم داشت.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری چشم براه، به نقل از روابط عمومی اورژانس پیش بیمارستانی استان مرکزی، رئیس ارژانس پیش‌بیمارستانی شهرستان خمین گفت: برخورد دو دستگاه خودرو ال ۹۰ و تیبا در محور گلدشت به آشیانه به خمین یک کشته و هفت مصدوم به جا گذاشته است.

اسماعیل تیرانی افزود: این حادثه ساعتی پیش در محور گلدشت به آشیانه حدفاصله روستای سیان روی داد که بلافاصله و به منظور پوشش این حادثه ۳ دستگاه آمبولانس اورژانس ۱۱۵ و یک دستگاه آمبولانس هلال احمر به محل حادثه اعزام شد.

وی اظهار کرد: متاسفانه در این حادثه یک خانم ۷۰ ساله در اثر شدت جراحت جان خود را از دست داد و هفت مصدوم دیگر حادثه تحت مراقبت پیش بیمارستانی کارشناسان اورژانس به بیمارستان امام خمینی (ره) خمین منتقل شدند.