سرمایه گذاری ۳۸۰۰۰ میلیارد ریالی برای ۲۰۲ واحد تولیدی در مرکزی

سرمایه گذاری ۳۸۰۰۰ میلیارد ریالی برای ۲۰۲ واحد تولیدی در مرکزی
آبان 11, 1400
289 بازدید

رییس صمت استان مرکزی: سرمایه گذاری ۳۸۰۰۰ میلیارد ریالی برای ۲۰۲ واحد تولیدی در مرکزی اراک– رییس سازمان صنعت؛ معدن و تجارت استان مرکزی؛ از بهره‌برداری ۲۰۲ واحد تولیدی در هفت ماه سال جاری با سرمایه‌گذاری بالغ بر ۳۸ هزار و ۱۱۷ میلیارد ریال در این استان خبر داد. به گزارش خبرنگار سایت خبری چشم […]

رییس صمت استان مرکزی:
سرمایه گذاری ۳۸۰۰۰ میلیارد ریالی برای ۲۰۲ واحد تولیدی در مرکزی

اراک– رییس سازمان صنعت؛ معدن و تجارت استان مرکزی؛ از بهره‌برداری ۲۰۲ واحد تولیدی در هفت ماه سال جاری با سرمایه‌گذاری بالغ بر ۳۸ هزار و ۱۱۷ میلیارد ریال در این استان خبر داد.
به گزارش خبرنگار سایت خبری چشم براه؛ سعید جعفری کرهرودی اظهار کرد: با راه اندازی و بهره برداری این واحدها بیش از ۲۵۰۰ فرصت شغلی جدید در حوزه صنعت ایجاد شده است.
افزود: این واحدهای صنعتی در حوزه صنایع غذایی؛ شیمیایی؛ کانی غیرفلزی؛ تجهیزات سازی و فلزی؛ برق و الکترونیک فعالیت دارد.

رئیس صنعت؛ معدن و تجارت استان مرکزی در بخش دیگر سخنان خود خاطرنشان کرد: در همین بازه زمانی بالغ ۳۶۹ فقره جواز تاسیس صنعتی با پیش‌بینی سرمایه‌گذاری ۱۸۸ هزار و ۲۷۲ میلیارد ریال؛ زمینه اشتغال برای ۱۳ هزار نفر در این استان؛ صادر شده است.
به گفته جعفری کرهرودی؛ در مقایسه با سال گذشته شاهد رشد ۱۴۰ درصدی در میزان سرمایه گذاری پروانه های بهره برداری و ۱۶۷ درصدی پیش بینی سرمایه گذاری در طرح های صنعتی هستیم.