سرپرستی دانشگاه صنعتی اراک منصوب شد

سرپرستی دانشگاه صنعتی اراک منصوب شد
فروردین 21, 1401
657 بازدید

سرپرستی دانشگاه صنعتی اراک منصوب شد   اراک– پایگاه خبری چشم براه: در حکمی از سوی محمد علی زلفی گل وزیر علوم؛ تحقیقات و فناوری؛ مجتبی گودرزی به‌عنوان سرپرست دانشگاه صنعتی اراک منصوب شد. به گزارش پایگاه خبری چشم براه؛ به نقل از روابط عمومی دانشگاه صنعتی اراک؛ در حکم انتصاب سرپرست جدید این دانشگاه […]

سرپرستی دانشگاه صنعتی اراک منصوب شد

 

اراک– پایگاه خبری چشم براه:
در حکمی از سوی محمد علی زلفی گل وزیر علوم؛ تحقیقات و فناوری؛ مجتبی گودرزی به‌عنوان سرپرست دانشگاه صنعتی اراک منصوب شد.

به گزارش پایگاه خبری چشم براه؛ به نقل از روابط عمومی دانشگاه صنعتی اراک؛ در حکم انتصاب سرپرست جدید این دانشگاه آمده است؛ نظر به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان «سرپرست دانشگاه صنعتی اراک» منصوب می‌شوید.

انتظار می‌رود با پیروی از آموزه‌‌های اسلامی، مبانی علمی و روحیۀ انقلابی و توجه به راهبردهای اساسی دولت مردمی و برنامه‌های ارائه شده به مجلس شورای اسلامی و جلب همکاری استادان، مدیران و یاوران علمی (کارکنان)،نقشی شایسته در تحقق اهداف نظام علم و فناوری به ویژه «تقویت ارتباط دانشگاه با جامعه و صنعت» با رویکردی تحول گرایانه و مسأله محور در راستای تحقق «تمدن نوین اسلامی»، حرکت در مرزهای دانش و دستیابی به دیپلماسی و مرجعیت علمی به انجام رسانید.

توفیق روزافزون جنابعالی را در پیش برد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و منویات رهبر حکیم انقلاب اسلامی، حضرت آیت الله خامنه‌ای (مدظله)، از درگاه پروردگار متعال خواستارم.