سرپرست اداره ورزش و جوانان دلیجان منصوب شد

سرپرست اداره ورزش و جوانان دلیجان منصوب شد
فروردین 16, 1401
465 بازدید

سرپرست اداره ورزش و جوانان دلیجان منصوب شد اراک– پایگاه خبری چشم براه: آیین تودیع و معارفه سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان دلیجان در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری چشم براه؛ در این آیین مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی با اشاره به ظرفیت‌های موجود در حوزه ورزش […]

سرپرست اداره ورزش و جوانان دلیجان منصوب شد

اراک– پایگاه خبری چشم براه:
آیین تودیع و معارفه سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان دلیجان در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری چشم براه؛ در این آیین مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی با اشاره به ظرفیت‌های موجود در حوزه ورزش شهرستان دلیجان گفت: شهرستان دلیجان در حوزه ورزش در رشته‌های مختلف با تلاش وحمایت مسؤلین شهرستان؛ ورزشکارانی در سطح ملی به جامعه ورزش تحویل داده شده است.

عابد حقدادی افزود: در ایام نوروز سال ۱۴۰۱ در حوزه ورزش روستایی و بازی های بومی محلی گام های موثر و تاثیرگذار در ورزش روستاها و ورزش همگانی برداشته شد.

وی ادامه داد: معتقدیم که از دل روستاها و از میان جوانان روستایی می‌توان استعدادهای بسیاری کشف کرد و با تقویت و پرورش این استعداد ورزشکار با اقتدار راهی صحنه های ملی و بین المللی کرد. چنانچه در ورزش استان مرکزی و کشور چنین استعداد های کم نیست.

وی خاطرنشان کرد: در کنار ورزش های قهرمانی؛ تقویت ورزش همگانی نیز از اولویت های این اداره کل به شمار می رود.

بر اساس این گزارش‌؛ در این آیین که فرماندار دلیجان؛ معاون ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان مرکزی و جمعی از مقامات محلی شهرستان دلیجان حضور داشتند؛ علیرضا سیفوری به عنوان سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان دلیجان منصوب و از زحمات چند ساله حمیدرضا کهریزی مدیر پیشین تجلیل و قدردانی شد.