سرپرست اداره کل دامپزشکی استان مرکزی منصوب و معرفی شد

خرداد 31, 1401
323 بازدید

سرپرست اداره کل دامپزشکی استان مرکزی منصوب و معرفی شد اراک– پایگاه خبری چشم براه: آئین تکریم و معارفه مدیرکل دامپزشکی استان مرکزی با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان دامپزشکی کشور در اراک برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری چشم براه، در این آیین سید محمد حسینی با بیان اینکه ۲ هزار و […]

سرپرست اداره کل دامپزشکی استان مرکزی منصوب و معرفی شد

اراک– پایگاه خبری چشم براه:
آئین تکریم و معارفه مدیرکل دامپزشکی استان مرکزی با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان دامپزشکی کشور در اراک برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری چشم براه، در این آیین سید محمد حسینی با بیان اینکه ۲ هزار و ۴۰۰ میلیارد ریال منابع مالی توسط سازمان دامپزشکی کشور به استان‌ها ابلاغ شده است؛ گفت: ۳ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال منابع مالی از محل تبصره ۱۴ یارانه ها؛ سال گذشته به سازمان دامپزشکی کشور اختصاص یافت و واکسن مورد نیاز دامداران و مرغداران کشور خریداری شد.

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان دامپزشکی کشور افزود: استان مرکزی با وجود صنعتی بودن در حوزه‌های مختلف تولیدات دام و طیور جزو استان‌های پیشرو است و علاوه بر تامین نیاز داخل استان به این محصولات به سایر استان‌های کشور ارسال می‌شود.

براساس این گزارش، در این آیین از زحمات محسن شانقی قدر دانی، ومحمدفتاحی به به سمت سرپرست جدید اداره کل دامپزشکی استان مرکزی منصوب و معرفی شد.