سرپرست اداره‌ کل کار استان مرکزی خواستار تعامل ومشارکت بیشتر بانک رفاه شد.

اسفند 23, 1400
313 بازدید

سرپرست تعاون؛ کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی: سرپرست اداره‌ کل کار استان مرکزی خواستار تعامل ومشارکت بیشتر بانک رفاه شد. اراک– پایگاه خبری چشم براه: سرپرست تعاون؛ کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: دولت مردمی نسبت به همکاری و مشارکت در اعطای تسهیلات متقاضیان و حمایت از طرح اشتغال فراگیر توجه بیشتر نشان […]

سرپرست تعاون؛ کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی:

سرپرست اداره‌ کل کار استان مرکزی خواستار تعامل ومشارکت بیشتر بانک رفاه شد.

اراک– پایگاه خبری چشم براه:
سرپرست تعاون؛ کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: دولت مردمی نسبت به همکاری و مشارکت در اعطای تسهیلات متقاضیان و حمایت از طرح اشتغال فراگیر توجه بیشتر نشان دهد.

به گزارش پایگاه خبری کشور براه؛ جمشید امیدی در دیدار مدیر امور شعب بانک رفاه کارگران استان مرکزی؛ افزود: حمایت از تولید؛ صنعت؛ کارگران و اشتغال؛ فعالیت در راستای تحقق اهداف کلان اقتصادی کشور بخشی از فعالیت‌های اثربخش بانک رفاه است.

وی اظهارکرد: بانک رفاه کارگران با وجود اینکه در حوزه‌های اقتصادی فعال است در بخش مسئولیت های اجتماعی نیز اقدامات ارزنده ای داشته است.

جمشیدی ادامه داد: یکی از این حوزه ها حضور فعال در عرصه حمایت از طرح اشتغال فراگیر است که تسهیلات زیادی به بنگاه‌های کوچک و زودبازده اعطا کرده است

سرپرست تعاون؛ کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی تصریح کرد: امیدواریم در دولت مردمی این همکاری و مشارکت در اعطای تسهیلات به متقاضیان بیشتر شود و گام موثری در راه ارائه خدمات مردم برداریم.