سرپرست دانشگاه پیام نور استان مرکزی منصوب شد 

سرپرست دانشگاه پیام نور استان مرکزی منصوب شد 
مهر 24, 1401
25 بازدید

سرپرست دانشگاه پیام نور استان مرکزی منصوب شد     اراک– پایگاه خبری چشم براه: آیین تکریم و معارفه سرپرست دانشگاه پیام نور استان مرکزی با معرفی علی یونسی به سمت سرپرست دانشگاه پیام نور استان مرکزی برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری چشم براه، در این آیین معاون حقوقی و امور مجلس استان‌های دانشگاه […]

سرپرست دانشگاه پیام نور استان مرکزی منصوب شد

 

 

اراک– پایگاه خبری چشم براه:

آیین تکریم و معارفه سرپرست دانشگاه پیام نور استان مرکزی با معرفی علی یونسی به سمت سرپرست دانشگاه پیام نور استان مرکزی برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری چشم براه، در این آیین معاون حقوقی و امور مجلس استان‌های دانشگاه پیام نور، ضمن بیان اینکه هدف دانشگاه پیام نور پاسخ به مطالبات مردمی است، گفت: ۳۴۰ شعبه دانشگاه پیام نور در کشور وجود داشت که ۱۶۰ شعبه آن در دولت سیزدهم تعطیل شد و از مجموعه این شعب؛ هفت شعبه در استان مرکزی قرار دارد.

حیدر جهانبخش با تاکید بر راه اندازی دانشگاه پیام نور در غرق آباد افزود: بالغ بر ۳ هزار و ۳۰۰ هیأت علمی در دانشگاه های پیام نور سراسر کشور فعال است که ۲ درصد آن شامل ۱۰۰ هیأت علمی در استان مرکزی است.

گفتنی است در پایان، از خدمات حجت الاسلام محمود شیخ الاسلامی تقدیر و علی یونسی به سمت سرپرست دانشگاه پیام نور مرکزی معرفی شد.