سرپرست روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی منصوب شد

سرپرست روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی منصوب شد
مرداد 31, 1401
108 بازدید

سرپرست روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی منصوب شد   اراک –پایگاه خبری چشم براه: براساس حکم سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی، اباذر افشار به سمت سرپرست روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی منصوب شد. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چشم براه؛ در متن ‌حکم انتصاب آمده است: احتراماً، با عنایت به […]

سرپرست روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی منصوب شد

 

اراک –پایگاه خبری چشم براه:
براساس حکم سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی، اباذر افشار به سمت سرپرست روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی منصوب شد.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چشم براه؛ در متن ‌حکم انتصاب آمده است:
احتراماً، با عنایت به شایستگی و تعهد جنابعالی، به موجب این ابلاغ بعنوان سرپرست روابط عمومی دانشگاه منصوب می گردید تا با رعایت جوانب شرعی و قانونی به انجام امور محوله بپردازید.
امید است با بهره گیری از توان و تجربه همکاران محترم این حوزه و نیز همکاری و تعامل نزدیک و فعالانه معاونین، مدیران و مسئولین مراکز و واحدهای تابعه شاهد انعکاس بموقع و مناسب دستاوردها، توانمندی ها و خدمات ارائه شده از سوی دانشگاه و نیز ارتباط مثبت و سازنده با اصحاب مطبوعات و رسانه عمومی در راستای آموزش، اطلاع رسانی، توجیه و تنویر افکارعمومی باشیم؛ توفیق روزافزون جنابعالی را از درگاه ایزد منان مسئلت دارم.

گفتنی است اباذر افشار از کارشناسان روابط عمومی بوده و دارای مدرک کارشناسی روابط عمومی گرایش رسانه و کارشناس ارشد مدیریت رسانه است