سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان فراهان منصوب شد

مرداد 10, 1401
237 بازدید

سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان فراهان منصوب شد   اراک –پایگاه خبری چشم براه: در حکمی از سوی رییس دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی، غلامحسین خدابنده به سمت سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان فراهان معرفی شد. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چشم براه، در ابلاغ انتصاب سرپرست جدید شبکه بهداشت و درمان شهرستان […]

سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان فراهان منصوب شد

 

اراک –پایگاه خبری چشم براه:
در حکمی از سوی رییس دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی، غلامحسین خدابنده به سمت سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان فراهان معرفی شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چشم براه، در ابلاغ انتصاب سرپرست جدید شبکه بهداشت و درمان شهرستان فراهان آمده است: با عنایت به شایستگی و تعهد جنابعالی به موجب این ابلاغ به سمت سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان فراهان و سرپرست بیمارستان فرهنگ خسروانی شهرستان فراهان، منصوب می شوید. امید است با بهره گیری از تمام توانمندی و تجارب فردی، تخصصی، رعایت قانون گرایی و اعتدال از تمام ظرفیت ها برای ارتقاء آن شبکه گام بردارید.

دربخش دیگر این حکم آمده است، ضمنا اختیارات اینجانب در مورد اعتبارات ماده ۴۴ آیین نامه مالی و معاملاتی دانشگاه، اعم از اعتبارات جاری، عمرانی، اختصاصی و ردیف های متمرکز به جنابعالی تفویض می گردد تا با رعایت جوانب شرعی و قانونی به انجام امور محوله بپردازید.

گفتنی است؛ پیش از این محمدرضا حجتی این مسئولین را بر عهده داشت.