سرپرست هیأت دوومیدانی استان مرکزی منصوب شد

سرپرست هیأت دوومیدانی استان مرکزی منصوب شد
بهمن 8, 1401
148 بازدید

سرپرست هیأت دوومیدانی استان مرکزی منصوب شد   اراک –پایگاه خبری چشم براه: بر اساس پیشنهاد مدیر کل ورزش و جوانان استان مرکزی در حکمی از سوی رئیس فدراسیون دو و میدانی جمهوری اسلامی ایران، داوود بهرامی به سمت سرپرست هیأت دو و میدانی استان مرکزی منصوب شد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری چشم براه ، […]

سرپرست هیأت دوومیدانی استان مرکزی منصوب شد

 

اراک –پایگاه خبری چشم براه:
بر اساس پیشنهاد مدیر کل ورزش و جوانان استان مرکزی در حکمی از سوی رئیس فدراسیون دو و میدانی جمهوری اسلامی ایران، داوود بهرامی به سمت سرپرست هیأت دو و میدانی استان مرکزی منصوب شد.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری چشم براه ، به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان مرکزی، داود بهرامی کارشناس ارشد تربیت بدنی از ورزشکاران اسبق تیم ملی و قهرمانان ملی و کشوری این رشته میباشد.
بر اساس این گزارش، در متن حکم انتصاب سرپرست هیات دوومیدانی استان مرکزی آمده است:

جناب آقای داود بهرامی

به استناد ماده ۷ آئین نامه هیاتهای ورزشی استانها ؛ بنا به پیشنهاد اداره کل ورزش و جوانان استان مرکزی به موجب این ابلاغ به عنوان سرپرست هیات دوومیدانی آن استان تا برگزاری مجمع منصوب میشوید.
امید است با اتکال با نیروهای لایزال الهی و با هماهنگی اداره کل ورزش و جوانان استان مکرزی در انجام وظایف محوله موفق و موید بوده و نسبت به تهیه مقدمات برگزاری مجمع آن هیات حداکثر تا ۴ماه آینده اقدام لازم بعمل آید.
هاشم صیامی رئیس فدراسیون دوومیدانی جمهوری اسلامی ایران