شانس از آلومینیوم رو گردان بود، بدشانسی با آلومینیوم همزاد شد/ امتیاز بازی تقسیم شد

اردیبهشت 14, 1401
152 بازدید

هفته بیست و پنجم لیگ برتر، شانس از آلومینیوم رو گردان بود، بدشانسی با آلومینیوم همزاد شد/ امتیاز بازی تقسیم شد اراک– پایگاه خبری چشم براه: هفته بیست و پنجم مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور، با پنج دیدار دنبال شد. که یکی از دیدارها بین تیم آلومینیوم اراک و نساجی مازندران بود. که نتیجه […]

هفته بیست و پنجم لیگ برتر،

شانس از آلومینیوم رو گردان بود، بدشانسی با آلومینیوم همزاد شد/ امتیاز بازی تقسیم شد

اراک– پایگاه خبری چشم براه:
هفته بیست و پنجم مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور، با پنج دیدار دنبال شد. که یکی از دیدارها بین تیم آلومینیوم اراک و نساجی مازندران بود. که نتیجه این دیدار به تساوی بدون گل پایان یافت.
به گزارش پایگاه خبری چشم براه، هفته بیست و پنجم مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور با پنج دیدار عصر چهارشنبه پیگیری شد، که این هفته آلومینیوم اراک میزبان نساجی مازندران بود. و بازی دو تیم در ورزشگاه امام خمینی(ره) اراک برگزار شد. و پس از ۹۰ دقیقه تلاش هر دو تیم، بازی با نتیجه تساوی بدون گل پایان یافت.
نیمه اول این دیدار در شرایطی دنبال شد که تیم نساجی هفته گذشته در چارچوب رقابت‌های جام حذفی بر آلومینیوم غلبه کرد و در هفته بیست و پنجم لیگ برتر آلومینیوم تلاش کرد تا تلافی باخت را جبران کند و پیروز میدان باشد. با وجود اینکه آلومینیوم نسبت نساجی مازندران برتری داشت و چندین بار دروازه نساجی را مورد هجمه قرار داد، اما این تلاش با بدشانسی روبرو شد و بی نتیجه ماند و با تمام برتری که نسبت به نساجی داشت نتوانست پیروز میدان باشد و در نهایت نیمه اول بدون گل و گشوده شدن دروازه ها پایان یافت.

امتیاز بازی تقسیم شد

نیمه دوم بازی آلومینیوم اراک و نساجی مازندران نیز بدون گشوده شدن دروازه ها وباتقسیم امتیاز بازی پایان یافت. با وجود اینکه آلومینیوم نسبت به نیمه اول بازی زیبا و پر تحرکی را به نمایش گذاشت و در حقیقت ابتکار عمل را کاملا در اختیار داشت و هرگونه حرکت را از نساجی مازندران سلب کرده بود، اما نتیجه‌ای حاصل نشد و در حقیقت هفته بیست و پنجم لیگ برتر در دو دیدار آلومینیوم اراک و نساجی مازندران با نتیجه تساوی بدون گل پایان یافت و امتیاز این دیدار بین سیدمهدی رحمتی سرمربی آلومینیوم و ساکت الهامی سرمربی نساجی تقسیم شد.

کار آلومینیوم کمتر از برد نبود

اگر چه تیم آلومینیوم اراک به گل دست نیافت و موفق نشد دروازه نساجی مازندران را بگشاید ولی در نهایت بازی خوب زیبا و تماشاگر پسند ای را ارائه داد که در حقیقت کمتر از برد نیست.

گفتنی است، هفته بیست و ششم لیگ برتر باشگاه های ایران دوشنبه ۱۹ اردیبهشت همزمان با بزرگداشت روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر و روز بیماری های خاص و صعب العلاج است، گل گهر سیرجان میزبان آلومینیوم اراک می باشد که این دیدار ساعت ۲۰ در ورزشگاه شهید سلیمانی سیرجان بین دو تیم برگزار خواهد شد.