شبکه تهیه و توزیع مواد مخدر صنعتی در اراک شناسایی و متلاشی شد

شبکه تهیه و توزیع مواد مخدر صنعتی در اراک شناسایی و متلاشی شد
آبان 28, 1402
19 بازدید

شبکه تهیه و توزیع مواد مخدر صنعتی در اراک شناسایی و متلاشی شد اراک –پایگاه خبری چشم براه: رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان از دستگیری ۵ نفر اعضاء باند تهیه و توزیع مواد مخدر صنعتی در اراک خبر داد و گفت: در این عملیات ۱۰ کیلو و۵۵۰ گرم شیشه و هروئین کشف و […]

شبکه تهیه و توزیع مواد مخدر صنعتی در اراک شناسایی و متلاشی شد

اراک –پایگاه خبری چشم براه:
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان از دستگیری ۵ نفر اعضاء باند تهیه و توزیع مواد مخدر صنعتی در اراک خبر داد و گفت: در این عملیات ۱۰ کیلو و۵۵۰ گرم شیشه و هروئین کشف و ضبط شد.
به گزارش خبرگزاری چشم براه
سرهنگ نورالدین ناظمی در مورد جزئیات این خبر بیان داشت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان، با رصد اطلاعاتي از فعالیت یک باند توزیع کننده عمده مواد مخدر در امر خرید و فروش مواد مخدر صنعتی در شهرستان مطلع و اقدامات عملياتي خود را جهت دستگیری اعضاء این باند آغاز کردند.
وی خاطرنشان کرد: پس از تحقیقات تکمیلی و شناسایی دقیق مخفیگاه متهمان و هماهنگی با دستگاه قضائی، طی یک عملیات هدفمند از سوی مأموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان ۵ توزیع کننده مواد مخدر دستگیر و در بازرسی از مخفیگاهشان ۱۰ کیلو و ۵۵۰ گرم شیشه و هروئین و سه دستگاه ترازوی توزین مواد مخدرکشف شد.
وی با قدردانی از تعامل مناسب شهروندان در اجرای مأموریت های مختلف پلیسی، افزود: متهمان دستگیر شده در این عملیات با تشکیل پرونده، برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شدند.