شتاب خطیبی سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک در لیگ برتر در حال کند شدن است

اسفند 7, 1400
473 بازدید

یدالله رحمتعلی: شتاب خطیبی سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک در لیگ برتر در حال کند شدن است اراک– شتاب رسول خطیبی سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک در حال کند شدن است و در سراشیبی قرار دارد. تیم فوتبال آلومینیوم اراک به سرمربیگری رسول خطیبی در لیگ برتر و در دومین سال حضورش در لیگ برتر […]

یدالله رحمتعلی:

شتاب خطیبی سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک در لیگ برتر در حال کند شدن است

اراک– شتاب رسول خطیبی سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک در حال کند شدن است و در سراشیبی قرار دارد.
تیم فوتبال آلومینیوم اراک به سرمربیگری رسول خطیبی در لیگ برتر و در دومین سال حضورش در لیگ برتر آغازگر خوبی است، اما در ادامه متاسفانه با کندی و گاهی با کژی روبه‌رو می‌شود. این روند طی دو سال اخیر تجربه شده است. که البته این مهم باید توسط کارشناسان زبده فوتبال استان به ویژه اراک آسیب شناسی شود تا این نقص بزرگ که چون یک ویروس وجود دارد زدوده گردد.
تیم فوتبال آلومینیوم اراک در این فصل تا نیمه های راه در جدول رده بندی، خود را تا رده دوم جدول بالا کشید و تا این زمان هم دوازه اش همچنان بسته مانده بود. اما هم اکنون که نوزدهمین هفته رقابت ها را پشت سر گذاشته‌ایم و در آستانه هفته بیستم قرار داریم، آلومینیوم با ثبت چهار باخت در کارنامه‌اش در رده نهم جدول قرار دارد. البته همان طور که اشاره شد این روند رو به سقوط واقعاً باید مورد تجزیه و تحلیل کارشناسان زبده فوتبال استان قرار بگیرد. البته از سوی دیگر دست اندرکاران باشگاه آلومینیوم از مدیرعامل گرفته تا هیئت مدیره و کارشناسان فنی آلومینیوم، فضا را باز بگذارند و اجازه دهند تا ابرازنظرها در خصوص بررسی برخی از نواقص موجود در تیم و کادر فنی که روند رو به جلو تیم را کند کرده است، مورد تجزیه و تحلیل قرار گیرد. تا تیم مردمی آلومینیوم بتوانند آنطور که شایسته است، ضمن برخورداری از ظرفیت‌های موجود به جایگاه واقعی خود که صدر جدول لیگ برتر فوتبال ایران است، دست پیدا کند.
آلومینیوم اراک در هفته نوزدهم در مقابل مس رفسنجان تن به شکست خانگی داد. روند بازی آلومینیوم و تکنیک هایش برای حریفان کاملا شناخته شده و خواسته یا ناخواسته رمز گشوده شدن دروازه آلومینیوم «لو» رفته است. که به این نکته کادر فنی باید توجه کنند و قصه «کبک» برایشان رقم نخورد.
به هر تقدیر تیم آلومینیوم در هفته بیستم لیگ برتر میهمان تیم «نفت مسجدسلیمان» است. تیمی که هم اکنون در قعر جدول قرار دارد و این بهترین موقعیت است که آلومینیوم بتواند در این دیدار سه امتیاز شیرین کسب کند و به بردهای خود به افزاید. به امید پیروزی آلومینیوم در دیدار روز دوشنبه نهم ماه جاری در تقابل با نفت مسجد سلیمان.

یدالله رحمتعلی– دبیرسرویس خبر پایگاه خبری چشم براه