شرافت و صداقت کاری ملاک رفتار سازمانی

اسفند 24, 1400
156 بازدید

سرپرست اداره کل کار استان مرکزی: شرافت و صداقت کاری ملاک رفتار سازمانی   اراک– پایگاه خبری چشم به راه: سرپرست اداره کل تعاون؛ کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی؛ ضمن بیان اینکه شرافت و صداقت کاری همراه با اخلاق اسلامی را ملاک رفتار سازمانی خود قرار خواهیم ‌داد؛ گفت: با تلاش مضاعف و ارائه […]

سرپرست اداره کل کار استان مرکزی:

شرافت و صداقت کاری ملاک رفتار سازمانی

 

اراک– پایگاه خبری چشم به راه: سرپرست اداره کل تعاون؛ کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی؛ ضمن بیان اینکه شرافت و صداقت کاری همراه با اخلاق اسلامی را ملاک رفتار سازمانی خود قرار خواهیم ‌داد؛ گفت: با تلاش مضاعف و ارائه راهکارهای مناسب مشکلات و معضلات از سر راه برداشته شود.

به گزارش پایگاه خبری چشم راه؛ به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون؛ کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی؛ جمشید امیدی در جلسه شورای اداری این اداره کل ضمن بیان اینکه با توجه به روز های پایانی سال موظف هستیم عملکرد سالانه را مورد ارزیابی قرار دهیم تا نواقص و کمبودها را شناسایی و دررفع آنان تلاش کنیم؛ افزود: وظیفه داریم در نظام اداری کشور به خصوص در تنظیم روابط کار و امور اجتماعی و اشتغال و تعاون تلاش مضاعف داشته باشیم.

وی اظهار کرد: البته با سخت‌کوشی؛ کار مضاعف و ارائه راهکارهای مناسب باید مشکلات و معضلات را از سر راه برداریم و با رعایت استانداردها خدمت شایسته‌ای در سراسر استان به مخاطبین ارائه کنیم.

امید خاطرنشان کرد: رضایتمندی مردم از این اداره کل وقتی حاصل می شود که شرافت و صداقت کاری را در اجرای هرچه بهتر امور همراه با اخلاق اسلامی را ملاک رفتار سازمانی قرار دهیم.

گفتنی است این جلسه با هدف ارائه گزارش عملکرد سالیانه ادارات و بررسی میزان تحقق برنامه‌های این اداره کل در سال ۱۴۰۰ برگزار شد.