شرور متواری ساوجی به دام پلیس افتاد

شهریور 15, 1401
79 بازدید

فرمانده انتظامی ساوه خبرداد ؛ شرور متواری ساوجی به دام پلیس افتاد اراک –پایگاه خبری چشم براه: فرمانده انتظامی ساوه ازدستگیری شرور متواری با ۹ فقره سابقه شرارت در عملیات ضربتی پلیس ساوه خبرداد وگفت: با تلاش مأموران انتظامی کلانتری ۱۴ شهرستان ساوه، عامل قدرت نمایی با سلاح سرد و اخلال در نظم عمومی شهروندان با […]

فرمانده انتظامی ساوه خبرداد ؛

شرور متواری ساوجی به دام پلیس افتاد

اراک –پایگاه خبری چشم براه:
فرمانده انتظامی ساوه ازدستگیری شرور متواری با ۹ فقره سابقه شرارت در عملیات ضربتی پلیس ساوه خبرداد وگفت: با تلاش مأموران انتظامی کلانتری ۱۴ شهرستان ساوه، عامل قدرت نمایی با سلاح سرد و اخلال در نظم عمومی شهروندان با اعتراف به ۹ فقره سوابق مختلف شرارت در مخفیگاهش در سطح این شهرستان دستگیر شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چشم براه؛ سرهنگ علی اکبر عیسی آبادی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس بیان داشت: در پی دریافت گزارش هایی مبنی بر شرارت های یک شرور متواری،بلافاصله موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس این شهرستان قرار گرفت.

وی خاطر نشان کرد: مأموران انتظامی کلانتری ۱۴ شهرستان ساوه با اشراف كامل اطلاعاتي،متهم را شناسایی و پس از هماهنگی های لازم با دستگاه قضائي، سرانجام روز گذشته در اقدامی ضربتی و غافلگیرانه ، در مخفیگاهش دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی ساوه اظهار داشت: حمل سلاح سرد، سرپیچی و تمرد از قانون، ایجاد رعب و وحشت و نیز درگیری های منجر به جرح شهروندان، از جمله شرارت هاي اين شرور سابقه دار است كه در دستگاه هاي قضائي و امنيتي به ثبت رسيده است.

عیسی آبادی در پایان با اشاره به معرفی این متهم سابقه دار پس از تشکیل پرونده مقدماتی برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی افزود: پليس با تمام توان برای تأمين نظم، امنيت و آرامش شهروندان تلاش كرده و هرگز به افراد قانون شکن اجازه نخواهد داد تا با اقدامات غير قانوني و خلاف، موجبات برهم زدن نظم عمومي و آسايش مردم را فراهم كنند.