شرکت معدنی املاح ایران در ارزیابی عملکرد رتبه برتر را کسب کرد

شرکت معدنی املاح ایران در ارزیابی عملکرد رتبه برتر را کسب کرد
مرداد 22, 1402
71 بازدید

شرکت معدنی املاح ایران در ارزیابی عملکرد رتبه برتر را کسب کرد اراک–پایگاه خبری چشم براه: شرکت معدنی املاح ایران در ارزیابی عملکرد در رشد سودآوری، تولید، صادرات و سایر آیتم‌های ارزیابی توسط هلدینگ صدر تامین و شستا رتبه عالی کسب کرد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری چشم براه به نقل از روابط عمومی شرکت معدنی […]

شرکت معدنی املاح ایران در ارزیابی عملکرد رتبه برتر را کسب کرد

اراک–پایگاه خبری چشم براه:
شرکت معدنی املاح ایران در ارزیابی عملکرد در رشد سودآوری، تولید، صادرات و سایر آیتم‌های ارزیابی توسط هلدینگ صدر تامین و شستا رتبه عالی کسب کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری چشم براه به نقل از روابط عمومی شرکت معدنی املاح ایران، شرکت معدنی املاح ایران در کارنامه ارزیابی عملکرد فصلی شرکت های تابعه شستا با کسب امتیاز ۹۹ به عنوان شرکت عالی معرفی شد.
این شرکت در کارنامه ارزیابی عملکرد فصلی شرکت‌های تابعه شستا، سه ماهه نخست ۱۴۰۲، شرکت معدنی املاح ایران پس از ارزیابی صورت گرفته توسط هلدینگ صدرتامین و شستا، با توجه به عملکرد مثبت در رشد سودآوری، تولید، صادرات و سایر آیتم‌های ارزیابی، موفق به کسب رتبه عالی شد.
ارزیابی عملکرد فصلی شرکت‌های تابعه شستا و تحلیل عملکرد مدیران و تحقق ارزیابی جامع آنان بر اساس کارنامه های فصلی از اهداف سامانه یکپارچه نظارت و ارزیابی عملکرد (سینا)، در راستای شفافیت شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی می‌باشد.
براساس این گزارش، تعریف ۲۶ شاخص‌کلیدی عملکرد به تفکیک مالی و عملیاتی و وزن دهی شاخص‌ها بر اساس مدل دلفی، ارائه امتیاز بر اساس مقایسه با دوره مشابه سال قبل و همچنین بودجه مصوب و صدور کارنامه دوره‌های عملکرد مدیران از جمله ویژگی‌های این سامانه می‌باشد که با توجه به ارزیابی صورت گرفته و کارنامه صادر شده، شرکت معدنی املاح ایران موفق به کسب رتبه عالی با امتیاز ۹۹ شد.