شناسایی پیکر مطهر ۲ تن از شهدای دفاع مقدس استان مرکزی

شناسایی پیکر مطهر ۲ تن از شهدای دفاع مقدس استان مرکزی
آبان 21, 1401
27 بازدید

شناسایی پیکر مطهر ۲ تن از شهدای دفاع مقدس استان مرکزی   اراک –پایگاه خبری چشم براه: معاون هماهنگ کننده سپاه روح الله استان مرکزی از شناسایی پیکر مطهر دو تن از شهدای دفاع مقدس استان مرکزی خبر داد و گفت: پیکر این دو شهید تازه شناسایی شده بر اساس آزمایش DNA هویت شان به […]

شناسایی پیکر مطهر ۲ تن از شهدای دفاع مقدس استان مرکزی

 

اراک –پایگاه خبری چشم براه:
معاون هماهنگ کننده سپاه روح الله استان مرکزی از شناسایی پیکر مطهر دو تن از شهدای دفاع مقدس استان مرکزی خبر داد و گفت: پیکر این دو شهید تازه شناسایی شده بر اساس آزمایش DNA هویت شان به نام های شهید «اسدالله اسدی» و «علی اکبر سلیمانی» مشخص شده است.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چشم براه، سرهنگ گودرزی افزود: افتخار این را داریم به استقبال پیکر مطهر دو تن از شهدای تازه شناسایی شده دوران دفاع مقدس که سال ها در گمنامی چهره در نقاب خاک کشیده بودند و امروز آمدند تا فضای شهر و استان را معطر کنند برویم و مردم استان مرکزی در این هفته میزبان دو تن از شهدای والامقام خواهند بود.
وی خاطرنشان کرد: مردم ولایت‌مدار استان مرکزی که همواره با استقبال با شکوه از شهدا و مراسم آنها قدردانی خود را از شهدا نشان داده اند بار دیگر برای استقبالی ماندگار و حماسی آماده خواهند شد و برگ زرینی در تاریح این استان رقم خواهند زد.
وی اظهار کرد: پیکرهای مطهر دو تن از شهدای تازه شناسایی شده که بر اساس آزمایش DNA هویتشان مشخص شده به نام های شهید «اسدالله اسدی» و «علی اکبر سلیمانی» که در جزیره مجنون به شهادت رسیدند و پس از سال ها فراق شناسایی و به وطن بازگشتند به زودی وارد استان خواهند شد.

معاون هماهنگی های سپاه روح‌الله استان مرکزی گفت: در حال برنامه ریزی برای برگزاری مراسم تشییع و خاکسپاری دوتن از شهدای والامقام تازه شناسایی شده هستیم که زمان های آن به زودی اعلام خواهد شد.