شهروندان از پرداخت پول به متکدیان جدأ پرهیز کنند

شهروندان از پرداخت پول به متکدیان جدأ پرهیز کنند
اردیبهشت 12, 1401
111 بازدید

شهروندان از پرداخت پول به متکدیان جدأ پرهیز کنند   اراک– پایگاه خبری چشم به راه: سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری اراک گفت: شهروندان با کمک نکردن به متکدیان؛ به حذف پدیده نازیبای تکدی‌گری کمک شایانی می‌کنند. به گزارش پایگاه خبری چشم براه، ناصر عسگری ضمن بیان اینکه در عملیات جمع آوری و ساماندهی متکدیان […]

شهروندان از پرداخت پول به متکدیان جدأ پرهیز کنند

 

اراک– پایگاه خبری چشم به راه: سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری اراک گفت: شهروندان با کمک نکردن به متکدیان؛ به حذف پدیده نازیبای تکدی‌گری کمک شایانی می‌کنند.

به گزارش پایگاه خبری چشم براه، ناصر عسگری ضمن بیان اینکه در عملیات جمع آوری و ساماندهی متکدیان شهر اراک، ۱۰متکدی جمع‌آوری و ساماندهی شده است، افزود: عوامل اجرایی شهرداری در عملیاتی با همکاری فرمانداری؛ نیرروی انتظامی، اداره های بهزیستی و کمیته امداد اقدام به جمع‌آوری و ساماندهی، ۱۰متکدی در سطح شهر کردند.

وی با اشاره به اینکه این تعداد متکدی شناسایی شده جهت تعیین تکلیف به نماینده دستگاه‌های مربوطه تحویل شدند ؛ افزود: از ۱۰ نفر متکدی شناسایی شده؛ ۵ نفر متکدی حرفه‌ای و ۵ نفر دیگر نیز تحت پوشش نهادهای خیریه و دولتی قرار دارند.
عسگری بیان کرد: برای حذف پدیده تکدی گری، شهروندان می توانند با کمک نکردن به این افراد سهم بسزایی در حذف این پدیده نازیبای شهری داشته باشند.