صدور ۲۴۷گواهینامه تایید کیفیت و ایمنی آسانسور در استان مرکزی

خرداد 8, 1401
102 بازدید

سرپرست اداره کل استاندارد مرکزی خبرداد؛ صدور ۲۴۷گواهینامه تایید کیفیت و ایمنی آسانسور در استان مرکزی اراک– پایگاه خبری چشم براه: سرپرست اداره کل استاندارد استان مرکزی از صدور ۲۴۷ گواهینامه تأیید کیفیت و ایمنی آسانسور از ابتدای سال جاری دراستان خبر داد. به گزارش پایگاه خبری چشم براه به نقل از روابط عمومی اداره […]

سرپرست اداره کل استاندارد مرکزی خبرداد؛

صدور ۲۴۷گواهینامه تایید کیفیت و ایمنی آسانسور در استان مرکزی

اراک– پایگاه خبری چشم براه:
سرپرست اداره کل استاندارد استان مرکزی از صدور ۲۴۷ گواهینامه تأیید کیفیت و ایمنی آسانسور از ابتدای سال جاری دراستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری چشم براه به نقل از روابط عمومی اداره کل استاندارد استان مرکزی، میرنظامی گفت: یکی از شرح وظایف ادارات کل استاندارد، نظارت بر کیفیت و ایمنی خدمات آسانسور است که با مدیریت عملکرد شرکت های بازرسی تایید صلاحیت شده از سوی مرکز ملی تایید صلاحیت ایران انجام می گیرد.

وی ادامه داد: در صورت تایید ایمنی و عملکرد آسانسور توسط شرکت بازرسی ، اداره کل استاندارد استان گواهینامه تاییدیه ایمنی و عملکرد آسانسور را صادر می کند.

میرنظامی افزود: صدور پروانه پایان کار از سوی شهرداری ها برای ساختمانهای دارای آسانسور اعم از تجاری ، مسکونی و دولتی را منوط به اخذ گواهینامه تاییدیه ایمنی و عملکرد آسانسور از اداره کل استاندارد استان است تاییدیه های آسانسور دارای اعتبار یکساله است و در صورت اتمام اعتبار گواهینامه های مذکور مالک یا بهره بردار یا شرکت سرویس و نگهداری آسانسور با مراجعه به سامانه مدیریت بازرسی آسانسور به آدرس lift.isiri.gov.ir می بایست نسبت به ارایه درخواست بازرسی ادورای اقدام کند.