ضعف اراده در بدنه مدیریتی شهرداری مشکل بزرگ اراک

بهمن 24, 1401
151 بازدید

رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی اراک: ضعف اراده در بدنه مدیریتی شهرداری مشکل بزرگ اراک اراک– پایگاه خبری چشم براه: ضعف اراده در بدنه مدیریتی شهرداری اراک، از جمله مشکلات بزرگ شهر اراک است. به گزارش خبرنگار خبرگزاری چشم براه، رئیس کمیسیون نظارت و حقوق شورای اسلامی اراک با بیان مطلب بالا گفت: […]

رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی اراک:

ضعف اراده در بدنه مدیریتی شهرداری مشکل بزرگ اراک

اراک– پایگاه خبری چشم براه:
ضعف اراده در بدنه مدیریتی شهرداری اراک، از جمله مشکلات بزرگ شهر اراک است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری چشم براه، رئیس کمیسیون نظارت و حقوق شورای اسلامی اراک با بیان مطلب بالا گفت: با توجه به اینکه در آستانه تدوین متمم بودجه سال ۱۴۰۱ و سند بودجه سال آینده قرار داریم؛ باید اولویت های طرح های مدیریت شهری و نیازهای مردم اراک، مدنظر ویژه قرار گیرد.
سید وحید میرنظامی، یکی از مشکلات بزرگ شهر اراک را ضعف اراده در بدنه مدیریتی شهرداری عنوان کرد و افزود: مردم از شورای اسلامی توقع دارند‌. چنانچه اراده در شهرداری نباشد بهترین مصوبات هم در مقام اجرا، راه به جایی نمی‌برد.
بر اساس این گزارش رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی کلانشهر اراک در بخش دیگر سخنان خود گفت: شهر اراک با کمبود تفرجگاه و مراکز فرهنگی مواجه است و متاسفانه ساختمانی که برای ایجاد «موزه تنوع زیستی» در پارک وحش پیش‌بینی شده، سال‌ها متروکه باقی مانده است.