طرح مطهر در دانشگاه علوم پزشکی اراک اجرا می شود

دی 28, 1400
260 بازدید

طرح مطهر در دانشگاه علوم پزشکی اراک اجرا می شود   اراک– مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی اراک؛ از اجرای طرح مطهر با حضور دانشجویان و روحانیون خبر داد. به گزارش خبرنگار سایت خبری چشم را به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی؛ حجت الاسلام علی حسنوند […]

طرح مطهر در دانشگاه علوم پزشکی اراک اجرا می شود

 

اراک– مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی اراک؛ از اجرای طرح مطهر با حضور دانشجویان و روحانیون خبر داد.

به گزارش خبرنگار سایت خبری چشم را به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی؛ حجت الاسلام علی حسنوند با اشاره به اینکه به طور میانگین دانشجویان بیش از ۷ جلسه در ترم در این جلسات و مباحث شرکت کرده بودند که آمار خوبی است؛ اظهار کرد: پیش از شیوع کرونا این طرح به خوبی بین دانشجویان رشد کرده بود و مورد استقبال آنان قرار می گرفت. به طوری که جمعیت دانشجویان شرکت کننده در این طرح بالغ بر ۷۰۰ نفر هم می‌رسید.

وی افزود: دانشجویان در قالب گروه‌های ۴ نفره با حضور یک روحانی؛ کتاب‌های شهید آیت الله مطهری را با یکدیگر مباحثه کرده و مسائل مورد سوال خود را در این موضوع با روحانی که در جمع حضور دارد مطرح می‌کنند.

حجت الاسلام والمسلمین حسنوند در ادامه خاطرنشان کرد: در این جلسات کتب شهید مطهری که یکی از بهترین کتاب در دسترس است مطالعه و روحانیون واقف بر امور، نیز به دانشجویان در حل مسائل کمک می کنند و از دانشجویان درخواست می شود در این طرح شرکت کنند و مسئولین نیز از این طرح حمایت کنند.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی اراک همچنین ابراز امیدواری کرد: کمیت این جلسات و طرح به دوران قبل کرونایی بازگردد چراکه این طرح  یک کار اساسی است و مبانی فکری دانشجویان را شکل می دهد و تاثیر مثبتی بر روی آنان دارد.

وی در پایان از دانشجویان خواست در این طرح شرکت کنند و مسئولین با حمایت های خود از این طرح زمینه را برای شکوفایی و کشف استعدادهای دانشجویی فراهم کنند