عابد حقدادی سرپرست فدراسیون ژیمناستیک شد

عابد حقدادی سرپرست فدراسیون ژیمناستیک شد
مهر 3, 1401
1163 بازدید

براساس حکم وزیر ورزش و جوانان؛ عابد حقدادی سرپرست فدراسیون ژیمناستیک شد   اراک –پایگاه خبری چشم براه: درحکمی ازسوی وزیر ورزش و جوانان؛ عابد حقدادی مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی به سمت سرپرست فدراسیون ژیمناستیک منصوب شد. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چشم براه؛ حقدادی تا زمان معارفه مدیر کل جدید ورزش و […]

براساس حکم وزیر ورزش و جوانان؛

عابد حقدادی سرپرست فدراسیون ژیمناستیک شد

 

اراک –پایگاه خبری چشم براه:
درحکمی ازسوی وزیر ورزش و جوانان؛ عابد حقدادی مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی به سمت سرپرست فدراسیون ژیمناستیک منصوب شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چشم براه؛ حقدادی تا زمان معارفه مدیر کل جدید ورزش و جوانان استان مرکزی، علاوه بر حضور در فدراسیون ژیمناستیک، عهده دار امورات ورزش و جوانان استان مرکزی است

وی که سابقه مدیریت در ورزش ۳ شهرستان ، اراک ، محلات و آشتیان را در کارنامه دارد ، در سال‌های گذشته نیز مسئولیت هیات های ورزشی کوهنوردی ، وزنه برداری و ورزشهای زور خانه ای را نیز در استان بر عهده داشت و در ۴ سال گذشته نیز به عنوان مدیر کل ورزش و جوانان استان مرکزی سکاندار ورزش استان بود که دراین مدت در ورزش استان تحول چشمگیر ازخود برجا گذاشت.

به گفته مدیر روابط‌عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان مرکزی، امروز عصر نیز آیین معارفه سرپرست جدید فدراسیون ژیمناستیک در محل این فدراسیون برگزار شد.