عاملان تخريب خودروي شهروندان اراکی دستگير شدند

عاملان تخريب خودروي شهروندان اراکی دستگير شدند
آبان 23, 1402
16 بازدید

عاملان تخريب خودروي شهروندان اراکی دستگير شدند اراک — پایگاه خبری چشم براه: فرماندهي انتظامی شهرستان اراک از دستگیری عاملان تخریب خودروي شهروندان اراکي در عملیات مأموران پليس خبر داد. به گزارش خبرگزاری چشم براه، سرهنگ عليرضا معيريان گفت: در پی وصول خبری مبنی بر تخریب و وارد آمدن خسارت به ۷ دستگاه خودروی پارک […]

عاملان تخريب خودروي شهروندان اراکی دستگير شدند

اراک — پایگاه خبری چشم براه:
فرماندهي انتظامی شهرستان اراک از دستگیری عاملان تخریب خودروي شهروندان اراکي در عملیات مأموران پليس خبر داد.
به گزارش خبرگزاری چشم براه،
سرهنگ عليرضا معيريان گفت: در پی وصول خبری مبنی بر تخریب و وارد آمدن خسارت به ۷ دستگاه خودروی پارک شده شهروندان در یکی از خیابان های شهر توسط عده ای اراذل و اوباش به وسیله چوب و قمه، رسیدگی به موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران كلانتري ۱۶ قرار گرفت.
وی افزود: با بررسی های میدانی و اقدامات هوشمندانه پلیسی، مأموران موفق به شناسایی دو متهم در این رابطه شدند که ضمن هماهنگی با مرجع قضائی در عملیاتی غافلگیرانه آنها را در مخفیگاهشان دستگیر کردند.
فرمانده انتظامي شهرستان اراك با بیان اینکه متهمان انگیزه خود از این اقدام را مشکلات شخصی با یکی از ساکنین آن محله اعلام كردند و پس از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی شدند خاطر نشان کرد: هرگونه اقدام و تحرک مجرمانه افراد شرور و اراذل اوباش تحت رصد هوشمندانه پلیس قرار دارد و اجازه برهم زدن امنیت جامعه به این افراد داده نخواهد شد.
وي در پايان از شهروندان عزيز خواست تا در صورت اطلاع از هرگونه مورد مشکوک بلافاصله مراتب را از طريق پل ارتباطي ۱۱۰ يا سامانه پيامکي ۱۱۰۸۶به پليس اطلاع دهند.