عاملان نزاع دسته جمعی درشهرستان کمیجان دستگیر شدند

شهریور 1, 1401
62 بازدید

عاملان نزاع دسته جمعی درشهرستان کمیجان دستگیر شدند   کمیجان — پایگاه خبری چشم براه: فرمانده انتظامي شهرستان کمیجان از دستگیری ۱۷ نفر از عاملان نزاع دسته جمعی در این شهرستان خبر داد. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چشم براه، سرهنگ “عابدین ملکی پویا بیان داشت: درپی اعلام به مركز فوريت‌هاي پليسي ۱۱۰ مبني بر […]

عاملان نزاع دسته جمعی درشهرستان کمیجان دستگیر شدند

 

کمیجان — پایگاه خبری چشم براه:
فرمانده انتظامي شهرستان کمیجان از دستگیری ۱۷ نفر از عاملان نزاع دسته جمعی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چشم براه، سرهنگ “عابدین ملکی پویا بیان داشت: درپی اعلام به مركز فوريت‌هاي پليسي ۱۱۰ مبني بر وقوع یک مورد نزاع دسته جمعی در یکی از روستاهای شهر میلاجرد ، ماموران انتظامی به محل مورد نظر اعزام شدند.

وی افزود: با حضور ماموران کلانتری شهر میلاجرد و یگان امداد شهرستان کمیجان در صحنه و بررسي ميداني مشخص شد افرادي به دليل اختلافات قبلي اقدام به نزاع و درگيري دسته جمعي، ايجاد رعب و وحشت و سلب آسايش شهروندان كرده‌اند.

فرمانده انتظامی شهرستان کمیجان تصریح کرد: در همین راستا ۱۷ نفر از عوامل اصلی درگیری دستگیر و پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی و روانه زندان شدند.

ملکی پویا  در پایان بیان داشت: پليس ضمن اینکه با مخلان نظم و امنيت تعارف ندارد و با قاطعيت و جديت به پشتوانه همكاري آگاهانه شهروندان و حمايت دستگاه قضائي با آنان برخورد می کند.