عامل اصلی چاقوکشی در شهربازی خمین دستگیر شد

عامل اصلی چاقوکشی در شهربازی خمین دستگیر شد
فروردین 9, 1401
241 بازدید

فرمانده انتظامی خمین خبری داد؛ عامل اصلی چاقوکشی در شهربازی خمین دستگیر شد   اراک–پایگاه خبری چشم براه: فرمانده انتظامی شهرستان خمین از دستگیری عامل اصلی چاقوکشی در شهربازی این شهرستان خبر داد. به گزارش پایگاه خبری چشم براه به نقل از پایگاه خبری پلیس ، سرهنگ ” هادی افراسیابی گفت : چند شب گذشته […]

فرمانده انتظامی خمین خبری داد؛

عامل اصلی چاقوکشی در شهربازی خمین دستگیر شد

 

اراک–پایگاه خبری چشم براه:
فرمانده انتظامی شهرستان خمین از دستگیری عامل اصلی چاقوکشی در شهربازی این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری چشم براه به نقل از پایگاه خبری پلیس ، سرهنگ ” هادی افراسیابی گفت : چند شب گذشته ، ۳ جوان ناشناس در پی نزاع و درگیری به وجود آمده با کارکنان شهربازی شهرستان خمین ، به وسیله چاقو ، اقدام به مجروح و زخمی کردن دو نفر از کارکنان شهربازی می کنند که با توجه به ، انتشار تصاویر مربوط به صحنه درگیری در فضای مجازی و خدشه دار شدن امنیت روانی شهروندان از این موضوع ، پیگیری و دستگیری متهمان ، به صورت ویژه ، در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: پلیس ، با انجام اقدامات تخصصی ، در همان لحظات اولیه ، هویت هر سه متهم را شناسایی و پس از هماهنگی مرجع قضایی و اخذ حکم ورود به منزل ، جهت دستگیری آنان اقدام می نماید، که پس از مراجعه پلیس به محل سکونت متهمان ، مشخص می‌شود هر ۳ متهم ، متواری شده اند.

فرمانده انتظامی شهرستان خمین اظهار کرد: با هماهنگی های به عمل آمده پلیس و مقام قضایی ، در خصوص پیگیری ویژه این پرونده و انجام اقدامات اطلاعاتی و تخصصی پلیس ، نهایتاً، نفر اصلی چاقوکشی ، دستگیر و پس از تشکیل پرونده ، تحویل مقامات قضایی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان خمین؛ با اشاره به روند بهبودی مجروحان این نزاع در بیمارستان و همچنین ادامه تحقیقات و اقدامات پلیسی جهت دستگیری ۲ متهم دیگر این پرونده ، افزود: امنیت شهروندان ، خط قرمز پلیس است و با کسانی که با انجام اقدامات ماجراجویانه ، امنیت و آرامش عمومی و روانی مردم را برهم بزنند با جدیت و قاطعیت برخورد خواهد شد.