عزت و اقتدار ایران اسلامی برگرفته از مجاهدت شهدا

دی 25, 1400
392 بازدید

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی: عزت و اقتدار ایران اسلامی برگرفته از مجاهدت شهدا اراک– فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی، ضمن بیان اینکه عزت و اقتدار ایران اسلامی برگرفته از مجاهدت ها و جانفشانی های شهدا در همه عرصه ها است، گفت: شهدا با رفتار خود نقطه اوج دفاع از ارزش‌های دینی و […]

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی:

عزت و اقتدار ایران اسلامی برگرفته از مجاهدت شهدا

اراک– فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی، ضمن بیان اینکه عزت و اقتدار ایران اسلامی برگرفته از مجاهدت ها و جانفشانی های شهدا در همه عرصه ها است، گفت: شهدا با رفتار خود نقطه اوج دفاع از ارزش‌های دینی و انقلابی را به نمایش گذاشتند.

به گزارش خبرنگار سایت خبری چشم براه، سردار محسن کریمی در مراسم بزرگداشت عملیات کربلای ۵ و شهدای استان مرکزی در اراک اظهار کرد: گفتمان ارزشمند دفاع مقدس و گفتمان مقاومت به عنوان یک نظریه راهبردی و کلان جایگاه و اهمیت بالایی دارد.

وی ادامه داد: قطعاً در جهت تمدن‌سازی نوین اسلامی و الگوسازی به عنوان یک فرهنگ ارزشمند باید مورد توجه باشد.

کریمی اضافه کرد: پژوهش یکی از مهمترین موارد مورد نیاز و مد نظر در حوزه دفاع مقدس است که نتیجه نهایی آن باید گفتمان سازی و جریان سازی باشد.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی خاطرنشان کرد: دفاع همه جانبه از ارزش‌های از مهمترین پیام شهداست. چرا که این عزیزان برای انجام رسالت تا پای جان ایستادگی کردند.