عطاری متخلف در اراک پلمپ شد

تیر 12, 1401
86 بازدید

عطاری متخلف در اراک پلمپ شد   اراک– پایگاه خبری چشم براه: رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی استان مرکزی، از پلمب یک واحد عطاری متخلف در اراک خبر داد و گفت: این واحد عطاری به دلیل عرضه قرص های غیرمجاز از فعالیتش جلوگیری و پلمپ شد. به گزارش پایگاه خبری چشم براه، سرهنگ مهدي […]

عطاری متخلف در اراک پلمپ شد

 

اراک– پایگاه خبری چشم براه:
رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی استان مرکزی، از پلمب یک واحد عطاری متخلف در اراک خبر داد و گفت: این واحد عطاری به دلیل عرضه قرص های غیرمجاز از فعالیتش جلوگیری و پلمپ شد.

به گزارش پایگاه خبری چشم براه، سرهنگ مهدي تقوي نيا در اين باره گفت: در تداوم برنامه طرح هاي ارتقاء امنيت اجتماعي و ساماندهي صنوف و عطاري ها، ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی استان از یک واحد عطاری ، مقاديري داروهای غیرمجاز را كشف کردند.

وی خاطرنشان کرد: در اين نظارت ها كه با حضور ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی و کارشناسان سازمان غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی صورت گرفت از ۴ واحد عطاری در شهرستان اراک بازدید و یک عطاری متخلف شناسایی شد.

رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی استان مرکزی خاطر نشان کرد: در بازرسي از اين واحد صنفی ۹۱۵ داروی غیر مجاز کشف و واحد متخلف با دستور مقام قضائی پلمب شد.

تقوی نيا در پایان افزود: صاحب اين واحد صنفی متخلف با تشكيل پرونده به مراجع ذيصلاح معرفي شد.