عملیات اجرایی روشنایی محور مواصلاتی دلیجان به محلات آغاز شد

عملیات اجرایی روشنایی محور مواصلاتی دلیجان به محلات آغاز شد
آذر 17, 1400
414 بازدید

عملیات اجرایی روشنایی محور مواصلاتی دلیجان به محلات آغاز شد اراک– معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مرکزی، از آغاز عملیات روشنایی محورمواصلاتی دلیجان به محلات خبر داد. به گزارش خبرنگار سایت خبری چشم براه به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مرکزی، علیرضا […]

عملیات اجرایی روشنایی محور مواصلاتی دلیجان به محلات آغاز شد

اراک– معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مرکزی، از آغاز عملیات روشنایی محورمواصلاتی دلیجان به محلات خبر داد.

به گزارش خبرنگار سایت خبری چشم براه به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مرکزی، علیرضا اختری با بیان اینکه اجرای این پروژه روشنایی به میزان ۱۶۰۰ متر طولی، در راستای ارتقای ایمنی راه‌های دو شهرستان دلیجان و محلات کلید خورد، اظهار کرد: این پروژ در راستای پاسخ به مطالبات مردمی و تحقق وعده‌های که معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور در سفر اخیر خود به استان مرکزی داده بود در حال اجرا است.

وی با اشاره به اینکه، اجرای این پروژه با اعتباری افزون بر ۱۸ میلیارد ریال در محدوده شهر سنگ شروع شده و امید آن می‌رود تا پایان سال ۱۴۰۱ به بهره‌برداری برسد، خاطرنشان کرد در راستای ارتقای ایمنی راه‌های شهرستان دلیجان ۶۰۰ متر حفاظ فلزی گاردریل با ۳۵۰ میلیون تومان اعتبار برای ایمن سازی نقاط پرتگاهی نصب شده است.

اختری بیان کرد: آشکارسازی و ایمن سازی پاسگاه پلیس راه دلیجان-اصفهان در قالب تعمیر روشنایی برج نوری، نصب و جانمایی انواع علائم ایمنی و چشم گربه‌ای سولار از دیگر اقداماتی است، که با اعتباری بالغ بر دو میلیارد ریال به انجام رسیده است.

وی گفت: خط کشی محور دلیجان-اصفهان به طول ۷۰ کیلومتر در دو مسیر رفت و برگشت نیز در برنامه‌ این اداره کل قرار دارد که تا پایان آذر ماه با صرف ۳۰۰ میلیون تومان اعتبار اجرا خواهد شد تا کاربران جاده‌ای از بستری ایمن در حوزه استحفاظی راه‌های شهرستان دلیجان برخوردار شوند.

اختری اظهار داشت: یکی دیگر از برنامه‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان مرکزی در محور دلیجان-محلات اجرای هزار و ۵۰۰ متر گاردریل در محدوده‌ شهر سنگ است که جهت ایمن سازی روشنایی طولی در حال اجرا، با اعتباری بالغ بر ۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال نصب خواهد شد.