عملیات اجرایی لایروبی مسیر رودخانه در دستور کار قرار گرفت

تیر 5, 1401
268 بازدید

عملیات اجرایی لایروبی مسیر رودخانه در دستور کار قرار گرفت اراک–پایگاهخبری چشم براه: مدیر امور شهری شهرداری اراک از آغاز عملیات لایروبی مسیر رودخانه شهر اراک خبر داد و گفت: این عملیات توسط عوامل،تجهیزات و ماشین آلات شهرداری در دستور کار قرار گرفت. به گزارش پایگاه خبری چشم براه، به نقل از اداره ارتباطات و […]

عملیات اجرایی لایروبی مسیر رودخانه در دستور کار قرار گرفت

اراک–پایگاهخبری چشم براه:
مدیر امور شهری شهرداری اراک از آغاز عملیات لایروبی مسیر رودخانه شهر اراک خبر داد و گفت: این عملیات توسط عوامل،تجهیزات و ماشین آلات شهرداری در دستور کار قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری چشم براه، به نقل از اداره ارتباطات و بین الملل شهرداری اراک سلیمی اظهار کرد: اخیراً نیز مسیر رودخانه از سمت کرهرو تا انتهای کشتارگاه (ولی آباد) عملیات لایروبی انجام شده است.

وی فراهم کردن شرایط برای هدایت صحیح و مناسب آب های سطحی در رودخانه، لایروبی و بستر سازی تمامی مسیر در راستای جلوگیری از آبگرفتگی در زمان بارش، ایجادبوی نامطبوع در فصول گرم سال و جلوگیری از تکثیر حشرات موذی و انتشار عوامل بیماری زا از دلایل مهم لایروبی عنوان کرد وگفت: عوامل اجرایی شهرداری با تلاش شبانه روزی به انجام این فعالیت می پردازند.