فراخوان متولدین ۶۸ به پایین به مراکز واکسیناسیون استان مرکزی

فراخوان متولدین ۶۸ به پایین به مراکز واکسیناسیون استان مرکزی
شهریور 27, 1400
485 بازدید

  اراک– رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: متولدین ۱۳۶۸ به پایین می توانند برای دریافت واکسن کرونا به مراکز واکسیناسیون استان مرکزی مراجعه کنند. به گزارش خبرنگار سایت خبری چشم براه سید محمد جمالیان با اشاره به اینکه در تلاش هستیم سن دریافت واکسن را در مدت زمان کوتاه، کاهش دهیم اظهار کرد: خوشبختانه […]

 

اراک– رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: متولدین ۱۳۶۸ به پایین می توانند برای دریافت واکسن کرونا به مراکز واکسیناسیون استان مرکزی مراجعه کنند.

به گزارش خبرنگار سایت خبری چشم براه سید محمد جمالیان با اشاره به اینکه در تلاش هستیم سن دریافت واکسن را در مدت زمان کوتاه، کاهش دهیم اظهار کرد: خوشبختانه قطار واکسیناسیون در استان سرعت خوبی به خود گرفته و در حال حاضر به ایستگاه متولدین ۶۸ رسیده و امیدواریم با استقبال این گروه سنی،شتاب بهتری نیز به خود بگیرد.

▫️وی خاطرنشان کرد : با توجه به اینکه این گروه سنی (۳۲ سال) جوان و عمدتا در بازار کار مشغول هستند و بسته به نوع فعالیتشان با مردم و ارباب رجوع سر و کار دارند،توصیه می کنیم به خاطر سلامتی خود و دیگران هر چه زودتر واکسن خود را دریافت کنند.

جمالیان اضافه کرد: به دلیل راحتی و سهولت در دریافت واکسن برای گروه های سنی که عمدتا کارمند و یا شاغل هستند، مراکز تجمیعی را نیز در نوبت های عصر و بعد از ظهر ها نیز فعال گذاشته ایم تا هم استانی های عزیز بتوانند بدون دغدغه،واکسن های خود را تزریق کنند .

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک همچنین یادآور شد: از جوانانی که شامل دریافت واکسن می شوند انتظار داریم تا ضمن مراجعه به سایت www.salamat.gov.ir ودر دست داشتن کارت ملی، هر چه سریعتر به مراکز تزریق واکسن مراجعه کنند و اگر مشکلی در ثبت نام دارند بدون ثبت نام به مراکز تزریق واکسن‌ مراجعه نمایند.

وی گفت : بر اساس مطالعات و تحقیقات رسمی، تا زمانیکه ۷۰ درصد یک جامعه واکسینه نشوند،نمی توان به ایمنی جمعیتی رسید، بنابراین از تمام همشهریان اراکی و هم استانی های گرامی می خواهیم تا به دور از هرگونه نگرانی و دلهره ای هر چه سریعتر اولین واکسن موجود را تزریق و به مجموعه بهداشت و درمان استان در کنترل این بیماری کمک نمایند.

جمالیان در پایان افزود : صرف تزریق واکسن به تنهایی کافی نیست و هر کسی که حتی هر دو دز واکسن کرونا را دریافت می کند،باید پرتکل های بهداشتی را همچنان رعایت نماید.

برچسب‌ها:, , , ,