فراخوان مسابقه عکس و پوستر وخاطر نویسی جهادی استان مرکزی

مرداد 9, 1401
203 بازدید

فراخوان مسابقه عکس و پوستر وخاطر نویسی جهادی استان مرکزی   اراک– پایگاه خبری چشم براه: مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه روح الله استان مرکزی‌؛ از برگزاری مسابقه استانی عکس و پوستر جهادی و مسابقه خاطره نویسی روایتگران جهادی ویژه اردوهای جهادی تا پایان تابستان ۱۴۰۱ خبر داد. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چشم براه، […]

فراخوان مسابقه عکس و پوستر وخاطر نویسی جهادی استان مرکزی

 

اراک– پایگاه خبری چشم براه: مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه روح الله استان مرکزی‌؛ از برگزاری مسابقه استانی عکس و پوستر جهادی و مسابقه خاطره نویسی روایتگران جهادی ویژه اردوهای جهادی تا پایان تابستان ۱۴۰۱ خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چشم براه، سرهنگ پاسدار سعید فرامرزی، مهلت ارسال آثار را تا ۳۱ شهریورماه سال جاری اعلام کرد و گفت: علاقمندان و هنرمندان جهادگر می توانند در قالب عکس و طراحی و پوستر گفتمان سازی جهادی در محورهای خدمات رسانی، عمومی سلامت بهداشت، اقتصاد و اشتغال، فرهنگی و تربیتی و همچنین عمران و محرومیت زدایی برای جشنواره عکس و پوستر جهادی و خاطرات خود را در محورهای ذکر شده ارسال کنند.

وی هدف از برگزاری این جشنواره را کمک به گفتمان سازی کار جهاد عنوان کرد و افزود: ترویج فرهنگ کار جهادی و مسئولیت پذیری اجتماعی در بین آحاد جامعه؛ بویژه جوانان را از دیگر هدف این جشنواره است.

نحوه ارسال آثار

براساس این گزارش؛ دبیر اجرایی مسابقه استانی عکس و پوستر جهادی و مسابقه خاطره نویسی روایتگران جهادی استان مرکزی نیز در خصوص چگونگی ارسال آثار هنرمندان گفت: هر شرکت کننده می‌تواند با حداکثر ۳ اثر در جشنواره شرکت داشته باشد و عکس های ارسالی باید دارای کیفیت مطلوب چاپ باشند و بصورت سند ارسال شوند. ابعاد پوستر هایی ارسالی باید حداقل A3 و ۳۰۰پیکسل بر هر اینچ باشد. هنرمندان و جهادگران محترم می‌توانند در همه‌ی بخش های جشنواره شرکت داشته باشند. جهادگران از شماره 09350549118 از طریق شبکه های اجتماعی بله و واتساپ می توانند آثار خود را ارسال فرمایند.

مهدی محمدی در رابطه با شیوه انتشار آثار افزود: خاطرات در صورت استقبال قابل قبول جهادگران جهت تالیف کتابچه خاطرات جهادگران استان مرکزی با ذکر نام نویسنده مورد استفاده قرارخواهد گرفت ودر بخش عکس و پوستر نیز نمایشگاهی از تصاویر و پوستر های ارسالی در اختتامیه این مسابقات برپا خواهد شد.