فرماندار اراک از سفر قریب‌الوقوع هیئت دولت به استان مرکزی خبر داد

فرماندار اراک از سفر قریب‌الوقوع هیئت دولت به استان مرکزی خبر داد
اسفند 8, 1400
200 بازدید

فرماندار اراک از سفر قریب‌الوقوع هیئت دولت به استان مرکزی خبر داد اراک– فرماندار اراک از سفر قریب‌الوقوع هیئت دولت به استان مرکزی خبر داد و گفت: سفر هیئت دولت به استان مرکزی نزدیک است و باید تا قبل از سفر و با کمک و همیاری سازمان‌های مردم نهاد سندی در حوزه محیط زیست تهیه […]

فرماندار اراک از سفر قریب‌الوقوع هیئت دولت به استان مرکزی خبر داد

اراک– فرماندار اراک از سفر قریب‌الوقوع هیئت دولت به استان مرکزی خبر داد و گفت: سفر هیئت دولت به استان مرکزی نزدیک است و باید تا قبل از سفر و با کمک و همیاری سازمان‌های مردم نهاد سندی در حوزه محیط زیست تهیه کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چشم براه؛ امیر هادی در نشست با سازمان‌های مردم نهاد؛ با بیان اینکه آلودگی هوای اراک مربوط به امروز و دیروز نیست و این مسئله ریشه دار است؛ افزود: موضوع آلایندگی هوای اراک ریشه ای حل نشده؛ و همه چیز در این خصوص به طور مقطعی دنبال شده است و همین روند باعث شده تا آلودگی پابرجا و ظاهراً لاینحل بماند.

فرماندار اراک افزود: سازمان‌های مردم در حوزه‌های مختلف اقدامات اثربخشی داشته‌اند و این قشر در کمک به کارآمدی جایگاه‌های دولت و دستگاه‌های اجرایی و اداری و تسکین آلام و توانمندسازی مردم نقش موثری دارند.

هادی اظهار داشت: هر کارگزار دستگاه اجرایی و اداری باید از ظرفیت ارزشمند سازمان‌های مردم‌ نهاد استفاده کند.
وی بیان کرد: سازمان‌های مردم نهاد سرمایه واقعی خود را در ارائه خدمت بی‌منت به مردم و رفع مسایل و مشکلات مردم قرار داده‌اند که این مهم رسالت بخش دولتی را سنگین‌تر می‌کند.