فرمانده انتظامی استان مرکزی خبرداد؛ کشف بیش از ۸۰۰۰۰۰ نخ سیگار قاچاق در ساوه

فرمانده انتظامی استان مرکزی خبرداد؛ کشف بیش از ۸۰۰۰۰۰ نخ سیگار قاچاق در ساوه
فروردین 11, 1401
41 بازدید

فرمانده انتظامی استان مرکزی خبرداد؛ کشف بیش از ۸۰۰۰۰۰ نخ سیگار قاچاق در ساوه   اراک–پایگاه خبری چشم براه: فرمانده انتظامی استان مرکزی از کشف ۸۰۳ هزار نخ سیگار قاچاق در عملیات ماموران انتظامی شهرستان ساوه خبرداد. به گزارش پایگاه خبری چشم براه؛ به نقل از پایگاه خبری پلیس؛ سردار”حسن مفخمی شهرستانی گفت:در ادامه روند […]

فرمانده انتظامی استان مرکزی خبرداد؛ کشف بیش از ۸۰۰۰۰۰ نخ سیگار قاچاق در ساوه

 

اراک–پایگاه خبری چشم براه:
فرمانده انتظامی استان مرکزی از کشف ۸۰۳ هزار نخ سیگار قاچاق در عملیات ماموران انتظامی شهرستان ساوه خبرداد.

به گزارش پایگاه خبری چشم براه؛ به نقل از پایگاه خبری پلیس؛ سردار”حسن مفخمی شهرستانی گفت:در ادامه روند مبارزه با کالای قاچاق، ماموران انتظامی شهرستان ساوه در مراحل تحقیقاتی از تردد دو دستگاه خودروی شوتی حامل کالای قاچاق با خبر شدند.

وی افزود: با برنامه ریزی عملیاتی انجام شده از سوی ماموران انتظامی پلیس آگاهی شهرستان ساوه ، سرانجام دو دستگاه خودروی سواری قاچاق بر شناسایی و در عملیاتی توقیف و مورد بازرسی قرار گرفتند.

سردار مفخمی شهرستانی با اشاره به کشف ۸۰۳ هزار و ۴۰۰ نخ سیگار خارجی قاچاق از خودروهای توقیفی اظهار داشت: در این رابطه دو نفر دستگیر و تحویل مراجع قضائی شدند.

فرمانده انتظامي استان مرکزی با اشاره به اينکه قاچاق كالا پديده اي است كه از جهات گوناگون، حيات سالم اقتصادي و فرهنگي يك جامعه را تهديد مي كند، اضافه کرد: پليس با تمام توان و جديت همواره آماده است با قاچاقچيان و مخلان نظم و امنيت اقتصادي مقابله کند.