فرهنگ سازی مدیریت مصرف در دستور کار همگان و دستگاه ها قرار بگیرد

فرهنگ سازی مدیریت مصرف در دستور کار همگان و دستگاه ها قرار بگیرد
خرداد 21, 1401
89 بازدید

استاندار مرکزی: فرهنگ سازی مدیریت مصرف در دستور کار همگان و دستگاه ها قرار بگیرد   اراک– پایگاه خبری چشم براه: استاندار مرکزی گفت: فرهنگ‌سازی در زمینه مدیریت مصرف بطور مستمر دنبال شود و برای عبور از این بحران همه باید با جدیت پای کار بیایند. به گزارش پایگاه خبری چشم براه، فرزاد مخلص الائمه […]

استاندار مرکزی:

فرهنگ سازی مدیریت مصرف در دستور کار همگان و دستگاه ها قرار بگیرد

 

اراک– پایگاه خبری چشم براه:
استاندار مرکزی گفت: فرهنگ‌سازی در زمینه مدیریت مصرف بطور مستمر دنبال شود و برای عبور از این بحران همه باید با جدیت پای کار بیایند.

به گزارش پایگاه خبری چشم براه، فرزاد مخلص الائمه در جلسه شورای اداری استان مرکزی در اراک ضمن بیان اینکه تامین آب و برق در تابستان موضوع ریشه دارد است، افزود: برای رفع مشکلات حوزه های اشاره شده همه باید کمک و مشارکت کنند و فرهنگ سازی و مدیریت مصرف در دستور کار همگان قرار بگیرد.

وی اظهارکرد: ادارات استان مرکزی مکلف هستند در ساعات اداری ۳۰ درصد نسبت به سال قبل در ساعات غیر اداری ۶۰ درصد نسبت به قبل مصرف برق را کاهش دهند و مدیران دستگاه های اجرایی استان در زمینه مدیریت مصرف برق استان از فضای مجازی نیز نهایت استفاده را ببرند استاندار مرکزی خاطرنشان کرد: تاکنون بخش صنعت همکاری خوبی داشته و امید است با توجه به اینکه ذخایر تولید برق آبی کشور هم از سال گذشته کمتر است و روی این بخش هم نمی توان خیلی حساب کرد، همه و بویژه صنایع همکاری بیشتری داشته باشند.

استاندار مرکزی افزود: سیاست‌های تشویقی خوبی برای بخش خانگی نیز در نظر گرفته شده که مردم می‌توانند با صرفه جویی از مزایای آن و حتی رایگان شدن برق خود بهره گیری کنند.