فروش نفت در کشور روند پرشتاب و رو به رشد دارد

اسفند 27, 1400
112 بازدید

استاندار مرکزی : فروش نفت در کشور روند پرشتاب و رو به رشد دارد   اراک– پایگاه خبری چشم براه: روند فروش نفت در کشور؛ روند پرشتاب و رو به رشد را طی می‌کند و پیش‌بینی می‌شود کشور در حوزه فروش نفت سال آینده به شرایط پیش از تحریم‌ها بازگشته و درآمدها در این حوزه […]

استاندار مرکزی :

فروش نفت در کشور روند پرشتاب و رو به رشد دارد

 

اراک– پایگاه خبری چشم براه:
روند فروش نفت در کشور؛ روند پرشتاب و رو به رشد را طی می‌کند و پیش‌بینی می‌شود کشور در حوزه فروش نفت سال آینده به شرایط پیش از تحریم‌ها بازگشته و درآمدها در این حوزه روال عادی را پیش گیرد.

به گزارش پایگاه خبری چشم‌به‌راه؛ استاندار مرکزی در نشست شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی و آیین تجلیل از صادرکنندگان برتر استان مرکزی با بیان مطلب بالا گفت: با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده و شرایط مناسب قانون بودجه سال ۱۴۰۱ بستر رشد اقتصادی ۸ درصدی کشور در سال آینده مهیا است.

فرزاد مخلص الائمه افزود: بر اساس گزارش های مسئولان؛ ۹۲ درصد حذف مجوزهای کاغذی در حوزه کسب و کار انجام شده و امید است بهار سال آینده پایانی برای مجوز های کاغذی رقم بخورد.

وی با اشاره به اینکه استان مرکزی در حوزه کسب و کار در سال جاری رتبه نخست را در کشور که کسب کرده است؛ خاطر نشان کرد: امید است سال آینده با حذف مجوزهای کاغذی زمینه رشد هرچه بیشتر این مهم در استان فراهم شود.