فعالیت اورژانس بانوان در اراک به زودی آغاز خواهد شد

فعالیت اورژانس بانوان در اراک به زودی آغاز خواهد شد
آبان 16, 1401
36 بازدید

ریيس اورژانس اراک: فعالیت اورژانس بانوان در اراک به زودی آغاز خواهد شد   اراک –پایگاه خبری چشم براه: ریيس اورژانس پيش بيمارستانی و مدير حوادث دانشگاه علوم پزشکی اراک از راه اندازی پایگاه اورژانس بانوان در آینده نزدیک در کلانشهر اراک خبر داد. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چشم براه به نقل از روابط‌عمومی […]

ریيس اورژانس اراک:

فعالیت اورژانس بانوان در اراک به زودی آغاز خواهد شد

 

اراک –پایگاه خبری چشم براه:
ریيس اورژانس پيش بيمارستانی و مدير حوادث دانشگاه علوم پزشکی اراک از راه اندازی پایگاه اورژانس بانوان در آینده نزدیک در کلانشهر اراک خبر داد.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چشم براه به نقل از روابط‌عمومی وبین الملل دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی، بهروز ایران نژاد اظهار کرد: با توجه به احساس نیاز به ایجاد پایگاه اورژانس ۱۱۵ بانوان در کلانشهر اراک، راه اندازی این پایگاه در دستور کار قرار دارد.
وی افزود: با توجه به اقدامات صورت گرفته و برنامه ریزی و هماهنگی های انجام شده است، اولین پایگاه اورژانس بانوان بزودی در حوزه دانشگاه علوم پزشکی اراک راه اندازی خواهد شد.
وی هدف از راه اندازی این پایگاه خدمت رسانی به بیماران و مصدومین خانم و رعایت حریم بیمار در سوانح و مصدومیت ها اعلام کرد و بیان داشت: زیر ساخت های اولیه ایجاد پایگاه اورژانس ۱۱۵ بانوان با حمایت مجموعه بهداشت و درمان و سرپرست دانشگاه در حال آماده سازی است و در صورت تامین نیروی انسانی، بزودی شاهد آغاز بکار این پایگاه در کلانشهر اراک خواهیم بود.
ایران نژاد خاطرنشان کرد : قرار است در هر شیف از این پایگاه، ۲ همکار خانم به عنوان تکنسین فعالیت کنند که یک آقا به عنوان راننده آمبولانس آنها را همراهی خواهد کرد.