فعالیت پایگاه ها و مراکز بهداشتی و درمانی شهر و روستا در تعطیلات نوروز

فعالیت پایگاه ها و مراکز بهداشتی و درمانی شهر و روستا در تعطیلات نوروز
فروردین 5, 1401
188 بازدید

فعالیت پایگاه ها و مراکز بهداشتی و درمانی شهر و روستا در تعطیلات نوروز   اراک– پایگاه خبری چشم براه: رییس مرکز بهداشت شهرستان اراک از فعالیت پایگاه های سلامت حاشیه شهر و روستاها درایام تعطیلات نوروز خبرداد به گزارش پایگاه خبری چشم براه؛ به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی؛ شهریار […]

فعالیت پایگاه ها و مراکز بهداشتی و درمانی شهر و روستا در تعطیلات نوروز

 

اراک– پایگاه خبری چشم براه:
رییس مرکز بهداشت شهرستان اراک از فعالیت پایگاه های سلامت حاشیه شهر و روستاها درایام تعطیلات نوروز خبرداد

به گزارش پایگاه خبری چشم براه؛ به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی؛ شهریار حسینی گفت: فعالیت پایگاه های سلامت حاشیه شهر در ایام تعطیلات نوروزی به قوت خود ادامه دارد.

وی بیان کرد: در ایام تعطیلات نوروزی طرح تشدید نظارت بر اماکن عمومی و مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی، اماکن بین راهی و شبکه آب شرب از ۲۰ اسفند تا ۲۰ فروردین ماه ۱۴۰۱ ادامه دارد.

وی خاطرنشان کرد: مراکز بهداشتی ساروق، گوار، سنجان، مشهد میقان، کارچان، داود آباد و مرکز شماره یک هپکو نیز در ایام تعطیلات نوروزی در شیفت اداری فعال می باشند.

حسینی افزود: مرکز بهداشتی داود آباد در شیفت بعدازظهر از ساعت ۱۵ تا ۲۳ نیز فعال و در مابقی ساعات پزشک بصورت بیتوته حضور دارد.

گفتنی است که همکاران در پایگاه سلامت ارسطو در شیفت صبح در ایام تعطیلات نوروزی بدون وقفه و به صورت ویژه مشغول خدمت رسانی به شهروندان و مسافرین در حوزه های مراقبت و درمان کووید ۱۹ است.