فعالیت گرمخانه شهرداری اراک آغازشد

فعالیت گرمخانه شهرداری اراک آغازشد
آذر 21, 1401
96 بازدید

معاون خدمات شهری شهرداری اراک: فعالیت گرمخانه شهرداری اراک آغازشد   اراک –پایگاه خبری چشم براه: معاون خدمات شهری شهرداری اراک از آغاز فعالیت گرمخانه شهرداری اراک خبر داد و گفت: این مکان در دوفاز با ۵۰۰ مترمربع و ظرفیت ۳۰ نفر فعالیت خود را آغاز کرده است. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چشم براه، […]

معاون خدمات شهری شهرداری اراک:

فعالیت گرمخانه شهرداری اراک آغازشد

 

اراک –پایگاه خبری چشم براه:
معاون خدمات شهری شهرداری اراک از آغاز فعالیت گرمخانه شهرداری اراک خبر داد و گفت: این مکان در دوفاز با ۵۰۰ مترمربع و ظرفیت ۳۰ نفر فعالیت خود را آغاز کرده است.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چشم براه، به نقل از اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اراک، علیرضا بیاتیان افزود: گرمخانه شهرداری اراک یک هفته اخیر فعالیت خود را از ساعت ۱۸ تا ۸ و نیم صبح آغاز کرده و امسال چهار یا پنج نفر در گرمخانه اقامت داشته‌اند که یا افراد مسافر و یا بی‌سرپرست بوده‌اند.
وی اظهار کرد: گرمخانه شهرداری اراک در دو فاز با ۵۰۰ مترمربع و با ظرفیت۳۰ نفر فعالیت می‌کند و در هر فاز قابلیت افزایش ۸۰ تا ۱۰۰ نفر وجود دارد و امکاناتی شامل حمام، سرویس بهداشتی، فضای گرم، تخت، پتو، وسایل بهداشتی، ملحفه، وسایل بهداشتی، حوله، ساک، خمیر دندان، دمپایی، یک وعده غذا گرم برای شام، صبحانه در گرمخانه شهرداری اراک تدارک شده است.
معاون خدمات شهری شهرداری اراک با بیان اینکه سال گذشته ۲۰ تخت پذیرش برای افراد بی سرپناه پیش بینی شد که جوابگو نبود، تصریح کرد: استقبال بسیار خوبی از سوی افراد کارتون خواب از این مکان‌ها وجود دارد در حالی که افراد معتاد حاضر به استفاده از این مکان‌ها نیستند.