فعالیت ۲ مرکز واکسیناسیون کرونا در شهرستان محلات

فعالیت ۲ مرکز واکسیناسیون کرونا در شهرستان محلات
بهمن 27, 1400
126 بازدید

رئیس شبکه بهداشت و درمان محلات: فعالیت ۲ مرکز واکسیناسیون کرونا در شهرستان محلات   اراک– رئیس شبکه بهداشت و درمان محلات از فعالیت دو مرکز تزریق واکسن کووید ۱۹ با هدف افزایش سرعت و ارتقای شاخص واکسیناسیون در این شهرستان خبر داد. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چشم براه به نقل از روابط عمومی […]

رئیس شبکه بهداشت و درمان محلات:

فعالیت ۲ مرکز واکسیناسیون کرونا در شهرستان محلات

 

اراک– رئیس شبکه بهداشت و درمان محلات از فعالیت دو مرکز تزریق واکسن کووید ۱۹ با هدف افزایش سرعت و ارتقای شاخص واکسیناسیون در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چشم براه به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی؛ مهدی قلیچ خان گفت: در راستای دسترسی آسان عموم مردم، مراکز تجمیعی واکسیناسیون شهرستان محلات به دو مرکز شماره یک شهری و حکیم فردوسی تبدیل و شروع به فعالیت کرده و آماده ارایه خدمت به مراجعین می باشد.

وی خاطرنشان کرد: علیرغم ابتلای گسترده گروه سنی اطفال به سویه اُمیکرون متاسفانه استقبال این گروه سنی از واکسن کرونا آن طور که انتظار میرفت نمی باشد لذا از همشهریان می خواهیم که در اسرع وقت نسبت به ایمن شدن فرزندان خود اقدام کنند.

رئیس شبکه بهداشت و درمان محلات خاطرنشان کرد: امیدواریم که با مراجعه گسترده گروه هدف بالای ۵ سال، استقبال خوب و چشمگیر و ارتقا سطح ایمنی جامعه شاهد ریشه کن شدن ویروس منحوس باشیم.

قلیچ خانی در پایان بیان کرد: سبد واکسیناسیون مراکز تجمیعی از تنوع کافی برخوردار است و مشکلی در این زمینه وجود ندارد