فعالیت ۳۷۷ مرکز نیکوکاری در راستای خدمات رسانی نیازمندان در مرکزی

فعالیت ۳۷۷ مرکز نیکوکاری در راستای خدمات رسانی نیازمندان در مرکزی
آبان 22, 1401
25 بازدید

مدیرکل کمیته امداد استان مرکزی: فعالیت ۳۷۷ مرکز نیکوکاری در راستای خدمات رسانی نیازمندان در مرکزی   اراک– پایگاه خبری چشم براه: مدیرکل کمیته امداد استان مرکزی گفت: ۳۳۷ مرکز نیکوکاری با هدف ارائه خدمات به نیازمندان در استان مرکزی فعالند. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چشم براه؛ به نقل از روابط عمومی کمیته امداد […]

مدیرکل کمیته امداد استان مرکزی:

فعالیت ۳۷۷ مرکز نیکوکاری در راستای خدمات رسانی نیازمندان در مرکزی

 

اراک– پایگاه خبری چشم براه:
مدیرکل کمیته امداد استان مرکزی گفت: ۳۳۷ مرکز نیکوکاری با هدف ارائه خدمات به نیازمندان در استان مرکزی فعالند.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چشم براه؛ به نقل از روابط عمومی کمیته امداد استان مرکزی، مجید مومنی ضمن بیان اینکه کمیته امداد به منظور تسریع در رسیدگی به امور خیر و رسیدگی هرچه مطلوب‌تر به مشکلات نیازمندان مشارکت مردمی را در انجام امور خیریه سرلوحه کار خود قرار داده است، افزود: بهره‌گیری از ظرفیت‌های موجود در درون محله‌ها، تنوع بخشی به فعالیت‌ها و خدمات قابل ارائه به فقرا و نیازمندان از اهداف راه اندازی این مراکز است.
وی اظهار کرد: این مراکز با مسئولیت پذیری و مشارکت هیاًت عامل به صورت عمومی و تخصصی در حال فعالیت هستند و در قالب محله‌محور فعالیت می‌کنند.
مومنی خاطرنشان کرد: این مراکز نیکوکاری با شناسایی نیازمندان و بهره‌گیری از ظرفیت معتمدین محلی، خیران و هیأت امنای مساجد در راستای رفع محرومیت مناطق مختلف شهری و روستایی فعال هستند.