فوتبال آلومینیوم به دنبال اثبات شایستگی خود به فوتبال ایران است/ در میدان کارزار مردانه می جنگیم

اردیبهشت 13, 1401
166 بازدید

مربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک: فوتبال آلومینیوم به دنبال اثبات شایستگی خود به فوتبال ایران است/ در میدان کارزار مردانه می جنگیم اراک– پایگاه خبری چشم راه: مربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک گفت: با پیروزی فردا مقابل نساجی مازندران و به طور کلی در میدان کار زار، تیم فوتبال آلومینیوم اراک شایستگی خودش را به […]

مربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک:

فوتبال آلومینیوم به دنبال اثبات شایستگی خود به فوتبال ایران است/ در میدان کارزار مردانه می جنگیم

اراک– پایگاه خبری چشم راه:
مربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک گفت: با پیروزی فردا مقابل نساجی مازندران و به طور کلی در میدان کار زار، تیم فوتبال آلومینیوم اراک شایستگی خودش را به فوتبال ایران اثبات می کند.

به گزارش پایگاه خبری چشم براه، وحید فاضلی عصر روز سه شنبه در نشست خبری قبل از بازی فردا مقابل نساجی مازندران، در چارچوب لیگ برتر در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با توجه به اینکه در لیگ برتر اولین بار است که سرمایه‌های فوتبال یعنی هواداران را در کنار خودمان داریم امیدواریم مثل بازی قبلی (جام حذفی) که حضور داشتند و به ما کمک کردند و امیدواریم فردا هم با آرامش کامل در کنار ما باشند و به درستی از ما حمایت کنند.
وی افزود: امیدواریم تیم آلومینیوم اراک مقابل نساجی مازندران بازی خوب، جذاب، دیدنی و تماشاگر پسند توأم با پیروزی همراه داشته باشیم تا این که شایستگی خودمان را یعنی تیم آلومینیوم اراک را به فوتبال ایران اثبات کنیم و در میدان برای اثبات این موضوع می جنگیم و مردانه هم میجنگیم. امیدواریم توی بازی فردا موفق باشیم. تیم هم در شرایط خوبی قرار دارد.