فوتبال نابینایان ایران در محلات اردو زد/ مجتمع نورمیزبان اردو

فوتبال نابینایان ایران در محلات اردو زد/ مجتمع نورمیزبان اردو
اسفند 8, 1400
157 بازدید

سرمربی تیم ملی فوتبال نابینایان خبر داد، فوتبال نابینایان ایران در محلات اردو زد/ مجتمع نورمیزبان اردو اراک– سرمربی تیم ملی فوتبال نابینایان جمهوری اسلامی ایران از برپایی اردو آمادگی در محل مجتمع نور شهرستان محلات خبر داد. جواد فلفلی در گفتگو با پایگاه خبری چشم براه اظهار کرد: اولین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی […]

سرمربی تیم ملی فوتبال نابینایان خبر داد،

فوتبال نابینایان ایران در محلات اردو زد/ مجتمع نورمیزبان اردو

اراک– سرمربی تیم ملی فوتبال نابینایان جمهوری اسلامی ایران از برپایی اردو آمادگی در محل مجتمع نور شهرستان محلات خبر داد.

جواد فلفلی در گفتگو با پایگاه خبری چشم براه اظهار کرد: اولین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی فوتبال نابینایان، از ۱۳ مرحله پیش بینی شده جهت حضور در رقابت‌های پار آسیایی، در محل مجتمع نور شهرستان محلات کلید خورد.

وی ضمن تشکر و قدردانی از مسئولین مجتمع نور محلات که چنین مکان مناسبی را در اختیار قرار دادند، افزود: محلات به این دلیل برای اردو انتخاب شد که از امکانات مناسب جهت این اردو برخوردار است.

فلفلی خاطرنشان کرد: فدراسیون  و اقای مظلومی همکاری خوبی انجام داد و در شرایط سخت کنونی شروع اردوها را کلید زد. هم اکنون اولین اردو با شرکت ۱۳ ورزشکار نابینا سه دروازه بان و چهار نفر کادر آغاز شده است.

سرمربی تیم ملی فوتبال نابینایان بیان داشت: بیشتر برنامه ای در این اردو در دستور کار قرار دارد، آمادگی جسمانی است. چرا که بچه ها حدود دو سال از میادین رقابت ها و تمرین دور بودند. البته کمی کار سخت است ولی باید جبران عقب ماندگی شود.

وی ادامه داد: مجتمع نور به مسئولیت سلیمانی با امکاناتی که در اختیار مردم قرار دارد بسیار برای بچه ها مفید است و تلاش داریم تمرین ها و برپایی ۱۳ مرحله اردوی آمادگی در نقاط مختلف استان های کشور، به امید خدا بتوانیم از آن مقام که داشته‌ایم یعنی قهرمانی پارآسیایی دفاع کنیم. البته در این دوران شهرستان‌ها کماکان به فعالیت خودشان ادامه می‌دادند.