قاتل و عاملان نزاع دسته جمعی در خنداب به دام پلیس افتادند

مرداد 10, 1401
763 بازدید

قاتل و عاملان نزاع دسته جمعی در خنداب به دام پلیس افتادند اراک –پایگاه خبری چشم براه: معاون فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی از دستگیری عاملان اصلی درگیری روز گذشته در کمتر از ۲۴ ساعت توسط ماموران انتظامی شهرستان خنداب خبر داد. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چشم براه؛ سرهنگ محمود خلجی اظهار […]

قاتل و عاملان نزاع دسته جمعی در خنداب به دام پلیس افتادند

اراک –پایگاه خبری چشم براه:
معاون فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی از دستگیری عاملان اصلی درگیری روز گذشته در کمتر از ۲۴ ساعت توسط ماموران انتظامی شهرستان خنداب خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چشم براه؛ سرهنگ محمود خلجی اظهار داشت: در پی گزارش مردمی به پلیس ۱۱۰ مبنی بر نزاع دسته جمعی در یکی از روستا‌های اطراف شهرستان خنداب؛ ماموران پلیس در محل حادثه حضور یافتند.
وی افزود: در تحقیقات پلیس مشخص شد عاملان نزاع متواری و دو نفر از طرفین دعوا با شلیک اسلحه شکاری مجروح و به بیمارستان اراک منتقل شده اند.

وی افزود: یکی از مجروحان به علت شدت جراحات وارد شده جان باخته و فرد دوم تحت مداوا قرار می‌گیرد که با تلاش ماموران انتظامی شهرستان خنداب ۸ نفر از عاملان نزاع و درگیری و قاتل در کمتر از ۲۴ ساعت دستگیر شدند.
خلجی افزود: متهمان با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی شدند.