قطار کرونا بدون تلفات از مسیر استان مرکزی گذشت

قطار کرونا بدون تلفات از مسیر استان مرکزی گذشت
آذر 7, 1400
360 بازدید

در۲۴ساعت گذشته؛ قطار کرونا بدون تلفات از مسیر استان مرکزی گذشت اراک- رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: براساس آخرین نتایج آزمایشگاهی در مورد بیماری کرونا طی۲۴ ساعت گذشته، ۳۷ مورد جدید ابتلاء؛ بدون فوتی در استان مرکزی شناسایی شده است. به گزارش خبرنگار سایت خبری چشم براه به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی […]

در۲۴ساعت گذشته؛
قطار کرونا بدون تلفات از مسیر استان مرکزی گذشت

اراک- رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: براساس آخرین نتایج آزمایشگاهی در مورد بیماری کرونا طی۲۴ ساعت گذشته، ۳۷ مورد جدید ابتلاء؛ بدون فوتی در استان مرکزی شناسایی شده است.
به گزارش خبرنگار سایت خبری چشم براه به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اراک، سید محمد جمالیان عصر یکشنبه در ارتباط با آخرین وضعیت استان مرکزی در مواجه با ویروس کرونا، اظهار کرد: از زمان شیوع تاکنون تعداد موارد مبتلا به ویروس به ۱۰۵ هزار و ۱۲۶ نفر رسیده است.
وی افزود: از ۳۷ مورد جدید در استان مرکزی، ۷ نفر از بیماران در بیمارستان‌های استان بستری شده‌اند که مورد مراقبت قرار دارند و خدمات تخصصی درمانی را دریافت می‌کنند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: ۳۰ مورد از بیماران جدید که شناسایی شده‌اند نیز تا زمان منفی شدن جواب آزمایش و درمان نهایی در منزل قرنطینه شده‌اند.
جمالیان اظهار کرد: خوشبختانه بعد از مدت ها دراستان مرکزی در این مدت مورد فوتی در اثر ابتلاء به ویروس کرونا در استان مرکزی گزارش نشده است که بااین حساب تعداد فوتی ها در اثر ابتلاء به این ویروس همان ۲ هزار و ۹۶۵نفر است.