قطع برق واحدهای تولیدی و صنوف خسارت جبران ناپذیر وارد می‌کند

اسفند 21, 1400
132 بازدید

عضو کمیسیون صنایع مجلس: قطع برق واحدهای تولیدی و صنوف خسارت جبران ناپذیر وارد می‌کند اراک‌– پایگاه خبری چشم براه: عضو کمیسیون صنایع مجلس و نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه قطع برق واحدهای تولیدی و صنوف خسارت‌های زیادی وارد می کند گفت: صنعتگران و تولیدکنندگان آورنده ثروت […]

عضو کمیسیون صنایع مجلس:

قطع برق واحدهای تولیدی و صنوف خسارت جبران ناپذیر وارد می‌کند

اراک‌– پایگاه خبری چشم براه:
عضو کمیسیون صنایع مجلس و نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه قطع برق واحدهای تولیدی و صنوف خسارت‌های زیادی وارد می کند گفت: صنعتگران و تولیدکنندگان آورنده ثروت برای کشور به شمار می رود اگر قرار به مجازات جریمه و قطع برق باشد واحدهای تولیدی در آخر قرار گیرند.

به گزارش پایگاه خبری چشم براه، علی اکبر کریمی عصر شنبه نشست شورای گفتگوی بخش خصوصی و دولت استان مرکزی! اظهار کرد: در بودجه ۱۴۰۱ تصمیمات خوبی در بخش آب گرفته و مصوب شده که تعرفه آب مصرفی کشاورزی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی؛ شهرک های کشاورزی و کشت گلخانه ای به نرخ مصوب فعالیت‌های کشاورزی محاسبه شود.
وی با اشاره به اینکه برای بخش برق هم می توان این موضوع را دنبال کرد و باید مسیر خود را طی کند افزود: قطع برق واحدهای تولیدی و صنوف فشارهای زیادی وارد می کند و راه اندازی مجدد خط تولید همان طور که می‌دانید در شرایط کنونی زمان‌بر و پرهزینه است.