مأمور قلابی اداره مالیات با ۱۲ فقره سابقه کلاهبرداری دراراک گرفتار پلیس شد

مأمور قلابی اداره مالیات با ۱۲ فقره سابقه کلاهبرداری دراراک گرفتار پلیس شد
بهمن 4, 1401
15 بازدید

مأمور قلابی اداره مالیات با ۱۲ فقره سابقه کلاهبرداری دراراک گرفتار پلیس شد   اراک –پایگاه خبری چشم براه: رئیس پلیس آگاهی استان از دستگیری جاعلي كه تحت عنوان مأمور اداره مالیات از تعدادي طلا فروش کلاهبرداری كرده بود در اراك خبر داد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری چشم براه ؛ سرهنگ كارآگاه کامیار چهری در […]

مأمور قلابی اداره مالیات با ۱۲ فقره سابقه کلاهبرداری دراراک گرفتار پلیس شد

 

اراک –پایگاه خبری چشم براه:
رئیس پلیس آگاهی استان از دستگیری جاعلي كه تحت عنوان مأمور اداره مالیات از تعدادي طلا فروش کلاهبرداری كرده بود در اراك خبر داد.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری چشم براه ؛
سرهنگ كارآگاه کامیار چهری در این باره گفت: در پی شکایت ۳ نفر از صاحبان صنف طلا فروشی در اراک مبنی بر کلاهبرداری فردی تحت عنوان مامور اداره مالیات از آنها، موضوع بصورت ویژه در دستور کار كارآگاهان پلیس آگاهی استان مرکزی قرار گرفت.

وی افزود: با تشکیل پرونده ای در این رابطه و آغاز تحقیقات پلیس مشخص شد فردی تحت عنوان مامور اداره مالیات با تعدادی از طلافروشی ها تماس گرفته و سپس به آنها مراجعه و پس از جلب اعتماد اقدام به کلاهبرداري از این افراد می کرده است.

رئیس پلیس آگاهی استان مرکزی با اشاره به شناسایی فرد کلاهبردار در ادامه تحقیقات پلیس اظهار داشت: در اقدامی غافلگیرانه متهم که دارای ۱۲ فقره سابقه جعل و کلاهبرداری بوده دستگیر شد.

سرهنگ چهری تصریح کرد: متهم پس از دستگیری به ۳ فقره کلاهبرداری از طلا فروشی ها با جعل عنوان مامور اداره مالیات به ارزش ۳ میلیارد ریال در اراک اعتراف کرد.
وی خاطر نشان کرد: متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.